رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوره آموزشی اکسپلویت نویسی مقدماتی از فرانش

مدرس : بهروز منصوری

سایت : 

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

دانلود رایگان :

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

ویرایش شده در توسط Moeein Seven

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

با تشکر از اطللاع رسانیتون

لینک های بروز شد.....

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Victory گفته است :

سپاس ولی این لینک ها هم کار نمیکنه

Link Expired!

بله - فکر کنم مشکل پیدا کرده

اگه درست نشد خودم رو یه اپلودسنتر دیگه اپلود میکنم و لینکشو به زودی قرار میدم

لینک به ارسال
در هم اکنون، arman گفته است :

سلام هنوز هم لینک ها کار نمیکنند

از اسپم بی جا خودداری بفرمایید

آقای @Moeein Seven همین رو گفتند.

لینک به ارسال
در در 11 آبان 1397 در 11:36، Moeein Seven گفته است :

بله - فکر کنم مشکل پیدا کرده

اگه درست نشد خودم رو یه اپلودسنتر دیگه اپلود میکنم و لینکشو به زودی قرار میدم

سلام

مدیران عزیز ببخشید بابت اسپم

لینک ها هنوز خراب هست

معین عزیز گفتین لینک ها رو دوباره اپلود میکنید و قرار میدید.

لینک به ارسال
در در 20 بهمن 1397 در 09:56، Victory گفته است :

سلام

مدیران عزیز ببخشید بابت اسپم

لینک ها هنوز خراب هست

معین عزیز گفتین لینک ها رو دوباره اپلود میکنید و قرار میدید.

بله متاسفانه چون من اینارو از روی تلگرام روی سرور اپلود میکنم به این مشکل بر میخوریم

اینبار مستقیم از روی سیستم خودم روی یک اپلود سنتر اپلود میکنم و لینک هارو قرار میدم

لطفا کمی صبور باشید

لینک به ارسال

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  Moeein Seven
      خب دوستان عزیز شما میتونید با استفاده از باگ JSP از سایت ها شل بگیرید و آن هارا دیفیس کنید
      این هم شلر مخصوص این باگ و سیستم :

• توسط  Moeein Seven

• توسط  Moeein Seven
      *** فلوچارتی بنویسید که تعداد مقسوم علیه های یک عدد را بدست آورد ***
      -----------------------------------------------------
      ..:: قوانین مسابقه ::..
      اگر مطمئن نیستید جواب ندهید
      هر فرد میتواند 2 بار پاسخ دهد
      هرگونه سوال مساوی است با حذف از مسابقه
      اگر 2 جواب هر شخص غلط باشد 50 امتیاز از او کاسته می شود
      امتیاز مسابقه : 150 امتیاز

• توسط  kamangir
      html یک زبان نشانه گذاری هست نه یک زبان برنامه نویسی.
      زبان های نشانه گذاری برای کمک به زبان های برنامه نویسی هستند و کارشون اسکلت بندی صفحات وب هست.
      به عنوان مثال:
      html :
      صفحات وب رو مانند اسکلت یک ساختمان درست میکنه و قالبندی مطالب رو مدیریت میکند.
      css:
      به اسکلت خام صفحات وب شکل و شمایل میدهد،هشتاد درصد زیبایی صفحات وب با استفاده از css انجام میشود.
      js:
      صفحات وب رو،روح و احساس میدهد؛اگر وب سایتی میتواند با کاربر ارتباط برقرار کند بدون این که سرور دخیل باشه اون جاوا اسکریپ هست.
      در این جا فقط روند کار رو گفتم اول html رو یاد میدم بعد css و بعدش js رو یاد میدم.
      در جلسه ی بعد وارد نوشتن کد میشیم؛من طراحی وب رو میخوام بهتون آموزش بدم نه کد زدن رو،پس آموزش من پایه و عملی هست.

بعد اخر دوره شما یک صفحه وبلاگ برای خودتون درست کنید و درآمد ماهانه 50 تومان فقط از طراحی قالب html نصیب شما خواهد شد.
    • توسط  Doctor Robot
      یک سایت چطور هک می شود؟
      اول از همه باید بدانید که هکر فردی مثل من و شماست. البته دارای دانش هک کردن سایت می باشد که در بیشتر موارد این کار را با ابزارها و نرم افزارهایی که از قبل نوشته شده است انجام می دهد. پس با این حال حتی شما هم می توانید یک هکر باشید. مثلاً فرض کنید روالی را برای بارگذاری کردن یک فایل روی هاست یاد می گیرید و پس از آنکه آن فایل را اجرا کردید، دسترسیِ شما محرز می گردد.
      یک هکر معمولاً از رخنه ها و منافذی که ما به عنوان مدیران سایت ها ایجاد می کنیم برای نفوذ به سایت استفاده می کند. قرار نیست یک هکر جادوگری کند و با خواندن یک وِرد وارد سایت های ما شود! ما باید نسبت به امنیت سایت خود آگاه باشیم و سعی کنیم با بستن منافذ ورود، جلوی دسترسیِ این افراد به سایت را بگیریم.
      به طور کلی امن کردن سایت را ما در دو سطح کلی می توانیم انجام دهیم:
      در سطح سرور سایت در سطح تنظیمات سایت و فضای میزبانی
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...