رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

Moeein Seven

WordPress-CMS دوره آموزش پلاگین نویسی وردپرس از فرانش

پست های پیشنهاد شده

دوره آموزش پلاگین نویسی وردپرس از فرانش 

منبع : faranesh.com

قیمت : ۳۵،۰۰۰ تومان

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  Mehrad_Ahmadi
      فایل های مورد نیاز برای ساخت این طرح در فایلrarقرار داده شده.درصورت وجود مشکل در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید . 
      باتشکر 
      لینک دانلود
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• توسط  Mehrad_Ahmadi
      فایل های مورد نیاز برای ساخت این طرح در فایلrarقرار داده شده.درصورت وجود مشکل در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید .
      باتشکر

لینک دانلود

• توسط  kamangirnet
      با سلام و خسته نباشید طی مشکلاتی که با فدورا داشتم تصمیم گرفتم به سمت اوبونتو بیام ولی آموزشی درست کنم که برای هر دو سیستم عامل به درد بخوره.
      برای شروع روی سیستم عامل خود اگه ویندوزی هستید(بدم میاد از ویندوز کارا) یا مک(بچه بازی ها چیه لینوکسی بشید) شبیه ساز نصب کنید.
      یکی از نسخه های لینوکس را دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من لینوکس مینت هست mint هست دانلود کنید و روی شبیه ساز خودتون نصب کنید در قسمت بعدی آموزش نصب رو مدیم.

آموزش های من جنبه ی طنز داره کسی به دل نگیره ببینید آخر تمرین بهتر یاد میگیرید تا کسی که جدی درس میده جدی جدی حوصلتونم سر میده ولی من شوخی شوخی لینوکستون میکنم و همه بهتون حسادت میکنن علت کارم به خاطر اینکه سیستم عامل هکر هارو نصب میکنید.
    • توسط  ramin gsm
      سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی
      احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که آموزش های بسیاری را دنبال کرده اید و نتوانستید اونطور که باید آموزش های دریافت شده را عملی کنید .
      مثلا آموزش هایی که در سطح اینترنت برای زبان c++ هست به صورت کتابی گفته شده و درک کاربر از این ویدیوها بسیار سخت هست ، همینطور آموزش c++ با فریمورک قدرتمند QT به زبان فارسی وجود ندارد .
      تیم ******* این افتخار را دارد تا با آموزش ویدیوئی زبان C++\QT در خدمت شما عزیزان باشد .
      آموزش به صورت ویدیوئی خواهد بود ، سعی شده در طول دوره به صورت روان توضیح داده بشه و همینطور آموزش رو به صورت پروژه محور پیش خواهیم برد ، تنها درخواستی که از شما داریم حفظ کپی رایت و همینطور حوصله هست
      دوره ها به محض آماده شدن در این صفحه قرار خواهد گرفت میتوانید دوره های آموزشی را از این صفحه دنبال کنید .
      یا از  ******  بینینده باشید .
      این پست با هر بار منتشر شدن آموزش بروز میباشد 
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.