iran rules jazbe modir
snapphost mahak

Rednofozi

Notification :::. توجه کاربر ها مدیران و اعضا محترم سایت :::.

پست های پیشنهاد شده

این تاپیک رو مطالعه کنید بنده   هیچ کاره هستتم 

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

وظیفش اینه که    برای امنیت سایت های کشورمون  امنیت تامین کنه   اشتباه دیروز منم از روی سل انگاری بود از ادمین معذرت خواست

• هر گونه فخش     بی احترامی به یک دیگیر پذیرفته نمیشه    اونم با  اخطار های بالا  همخوانی داره
  • توی کار مدیریت به هیج عنوان دخالت نمیشه    
  • و هر کاربری رو ببنم که داره کپی پیست میکنه  بکنه اشکال نداره ولی ذکر منبع که رنک سایتمون پایین نیاد   لازم نیست ادرس بزاره اسمش بنوسه کافیه
  •  
  • از اسپم   هر کسی یر پست  اسپم الکی بده بازم با قوانین  اول مطالعه کنه  همون بلا سرش میداد
  • و در اخرم  توی چیزی که تخصص  ندارین دخالت نکنید  
  • و بازم بگم کاربری رو ببنم کپی پیست میکنه شدیدن برخورد میکنم 
  • دیروز دسرسی انقال مطالب به بایگاینی ازم گرفتن برای اشتبا خودم  
  • من برای این تیم هر کاری میکنم  که  جز بهترین ها بشیم

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

و یه خواهشی دارم  خواهش میکنم چت باکس دوباره با کنید  دسرسی رو هم محدود به مدیر  های  کنید   اقا رضا این کار  لطفا انجام بدید    خواهشن همین دلخوشی رو دارم من که تلگرام ندارم    از این به بعد با کاربرا متخلف برخورد میشه 

لینک به ارسال

این اطلاعیه با رفتار تند ابدا جایز نبوده و فقط با بسته شدن رابطه بین اعضا این مشکالات حل می شوند.

قبلا هم این موارد بوده با نبودن ارتباط بین اعضا حل شده. مدیران هم کاملا زیر نظر بنده داخل تلگرام در ارتباطند.

چت باکس حالا حالا ها باز نخواهد شد در این مورد بحثی نداریم. چون چندین بار در این هفته تذکر داده شد و دیشب دیگه به آخرش رسوندید.

حرفم اینه، اتفاقی که دیشب افتاد داخل چت باکس بود و الکی الکی به انجمن ربطش ندید. ایجاد این تاپیک اصلا مورد تایید نخواهد بود.

چیزی عوض نشده و یقینا شخصی از قوانین انجمن تخطی کند اخطارهای لازم را گرفته و در غیر فابل تحمل ترین حالت بن خواهد شد.

دیگه به این بحث ادامه داده نشه

اصلا و ابدا نه چیزی رو تغییر میده و نه مشکلی رو حل میکنه.

اگر موردی بود اطلاع بدید به قوانین افزوده بشه در غیر اینصورت مواردی که عرض کردید عدم رعایتش موجب برخورد با شخص خاطی نمیشه چون درصد خوانده شدن این تاپیک برای اعضا بسار پایین هستش.

موفق باشید

تاپیک قفل

لینک به ارسال

آقای @Rednofozi ، جناب عالی به نظرم فرهنگ فعالیت در بحث انجمن را ندارید پس لطف کنید ابدا تاپیک اطلاع رسانی ایجاد نکنید.

من جواب حرف های شما رو میدم بعد شما با ویرایش کردن پیام خود اصل مطلب را حذف می کنید؟

نظم انجمن با چت باکس به هم نمیریزه بلکه با کارهای شما در تاپیک ها به هم میریزه.

شخص شما محدودیتاتون از کاربر عضو هم داره کمتر میشه.

امکان ویرایش ارسال های خودتون هم ازتون گرفته شد.

متاسفم اما خودتون موجب ایجاد این رفتار میشید.

بهتون بر بخوره یا نه به نظرم از معین سون و شیخ شاهین که مدت طولانی پیش من بودن و در حال حاظر بالاترین رنک انجمن رو دارن بپرسن که اگه همین الان هم اشتباهی بکنن باهاشون برخورد میشه و بدترین رفتارها باهاشون شده.

الان بدون اشکال فعالیت می کنن در حدی که میتونم سکان سایت رو به دستشون بسپارم.

در کل شما که دیگه جای خود دارید.

بخواید اختلال در انجمن ایجاد کنید برخورد لازم خواهد شد.

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط  Moeein Seven
      معرفی سایت های دارک وب DarkWeb

در این تاپیک سایت های دارک وب معرفی و ادرس آن ها با دامنه .onion برای شما عزیزان قرار داده میشود
      مسعولیت هرگونه استفاده نادرست از این وبسایت ها بر عهده کاربران است 
      موفق باشید
    • توسط  arman
      سلام من میخوام یک اسکریپت بروت فرس سایت بنویسم با زبان پایتون ولی نمیدونم باید چیکار کنم میشه کمی راهنمایی کنید
    • توسط  Rednofozi
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• توسط  arman
      سلام دوستان امروز میخوایم باهم در مورد باگ های lfd و lfi صحلت کنیم 
      باگ lfd یعنی باگی که اجازه دانلود هر فایلی را بهتون میده و میتونید هر فایلی که دوست دارید رو دانلود کنید مثلا فایل config  سایت که خیلی  مهم است و یوزد و پسورد دیتابیس روی اون هستش
      که در سایت های جوملایی یا وردپرسی این باگ دیده میشه که به عنوان مثال پلاگین revslider در وردپرس این باگ رو داره و ما میتوانیم فایل wp-config.php را دان و سایت رو هک کنیم
      اگر دوست داشتید دورک گوگل و اکسپلویت را دانلود کنید به لینک زیر مراجعه نمایید.

خوب برای باگ lfi مثلا مثل باگ lfd عمل میکنه فقط فرقش اینه که ما با باگ lfd میتونیم یک فایل را دانلود کنیم ولی در این باگ ما میتونیم کدهای درون فایل مورد نظر را در خود وبسایت ببینیم
      چند سایت نمون برای این باگ براتون میزارم
      خب برای این که ببینیم این باگ رو داره هر چی جلوی page هست رو پاک میکنیم یعنی این شکلی 
      خب حالا ما میخوایم به فایل etc/passwd دسترسی پیدا کنیم پس این کار را  انجام میدیم 
      خب بعد از اینکار فایل etc/passwd رو به شما نشون میده و شما میتونید این سایت رو هک کنید
      خب آموزش به پایان رسید امیدوارم خوب بوده باشه خدا نگهدار.
    • توسط  Moeein Seven
      پکیج  آموزشی آپلود سایت روی هاست لینوکس
      ✅ حجم : 127 مگابایت
      قیمت در سایت : 16.000 تومن

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.