iran rules jazbe modir
snapphost mahak

پست های پیشنهاد شده

میخواهید سایتی را هک کنید و شل خود را روی ان سایت فراخوانی کنید یکی از راحت ترین روش های چسبناندن شل به عکس هست  کافیه در cmd از دستور زیر استفاده کنید 

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

با دستور بالا میتوانید شل را به عکس بچسبانید نکته ( باید هر دوتا فایل را به یک فولدر ریخته و با دستور cd به دایرکتوری رفته و بعد اقدام به این کار بکنید) 

با اپلود شدن عکس در وب یک بار ادرس عکس را باز کنید بعد شل اتوماتیک روی سایت جایش را میگیرد.

امید وارم خوشتان بیایید میتوانید با این روش ویروس را هم به عکس بچسپانید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

لازم نبود اسپم بدید  بار دیگر  اخطار دریافت میکنید   

و در جوابم  تخصصی من کد نویسی شاید یه چیی میدونم چون مطالب کپی بود  این جواب دادید  در صورت اسپم  یک امتیا هشدار دریافت خواهید کرد  سوال داشتید در بخش  سوال جواب با تشکر 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Rednofozi گفته است :

لازم نبود اسپم بدید  بار دیگر  اخطار دریافت میکنید   

و در جوابم  تخصصی من کد نویسی شاید یه چیی میدونم چون مطالب کپی بود  این جواب دادید  در صورت اسپم  یک امتیا هشدار دریافت خواهید کرد  سوال داشتید در بخش  سوال جواب با تشکر 

تا جایی که میدونم شما اسپم کردید

دوست عزیز ایجاد کننده ی تاپیک کیست؟

مدیریت این تاپیک به عهده ی شخص @Black_petya می باشد.

این کار بچه بازی نیست؟ سوال میپرسید جوابتون رو میده میگید اسپم نکن سوال داری بخش پرسش و پاسخ مطرح کن؟

شما سوال یا مشکلی داشتید بخش پرسش پاسخ مطرح می کردید ایجاد کننده ی تاپیک نمی تونه تو تاپیک خودش اسپم کنه با عقل جور در نمیاد.

لینک به ارسال

من گفتم این روش  عملی نیست       بعدش ایشون اسپک داد همین  نمیبنی   بعدش  گفتم چرا اسپم الکی توی بخش پرسش   جوابم بده نه زیر  تاپیک    این اسپم نمیشه 

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Rednofozi گفته است :

من گفتم این روش  عملی نیست       بعدش ایشون اسپک داد همین  نمیبنی   بعدش  گفتم چرا اسپم الکی توی بخش پرسش   جوابم بده نه زیر  تاپیک    این اسپم نمیشه 

از اونجایی که من از ویندوز 7 استفاده میکنم و آموزشی که جناب @Black_petya قرار داده درست بوده شما در این تاپیک اسپمر هستید.

الان به شما اخطار بدم؟

2018-10-13_11-56-05.png

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  owl
      با سلام با اموزش نصب کانکی بر روی دبیان با شما هستیم .
      خب ابتدا ترمینال خود را باز کنید  دستور زیر را تایپ کنید :‌
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      با دستور بالا هم کانکی منیجر و هم کانکی نصب خواهد شد !
      اگر میخواهید کانکی رو بر روی ارچ نصب کنید مطلب قبلی رو نگاه کنید
      باتشکر .
      سوالی بود  در قسمت faq مطرح نمایید با تشکر .
    • توسط  owl
      با سلام با اموزش نصب کانکی بر روی لینوکس ارچ با شما هستیم .
      شاید برایتان سوال باشد که کانکی چه چیزی است ؟‌
      کانکی افزونه ای است که مثل ویندوز به صفحه ویندوز ساعت و یا نشان دهنده گرمای سیپیو اضافه میکردیم
      همین کار در لینوکس هم میشود ابتدا ترمینال را در ارچ لینوکس بازکنید  و بنویسید .
      ابتدا گانکی رو نصب کنید و با دستور زیر گانکی منیجر رو هم نصب کنید
      بعد الان کانکی منیجر هم نصب شد با دستور conky-manger میتوانید کانکی منیجر رو باز کرده و کانکی هایی که نصب شده رو اضافه کنید .
      اگر  کانکی خواصی دانلود کردید از قسمت روت لینوکستیون تنظیم کنید فایل های hide رو نشون بده و به قسمت
      .font فونت های کانکی خودتون رو و به  .conky فایل کانکی خود را اضافه کنید .
      موفق و سر بلند باشید .
    • توسط  SoldierAnonymous
      سلاام دوستان بعد از یه مدت دوباره برگشتم با کلی برنامه 
      فعلا دربرنامه قسمت copy و paste درجا در خود برنامه می باشد که آینده آپشن های بیشتری اضافه خواهم کرد موفق باشید
      دانلود برنامه :      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• توسط  owl
      بعضی وقتا در بعضی از لیوکس های برپایه debian مشکلاتی داردن هم چو نداشتن صدا بعد از لاگین کردن خب چنتا از دوستان قبلا هم همین مشکل رو داشتن برای حل این مشکل ترمینال را باز کنید 
      و دستور زیر بزنید :
      در واقع درایو pulsaudio اکتیو نیست ما اکتیو میکنیم و با دستور start pulseaudio هم درایو رو استارت میکنیم اگر باز مشکل شما حل نشد از دستور زیر هم استفاده کنید :

خب با دستور بالا درایو libasound2 را نصب میکنیم اگر باز مشکلی داشتید در بخش faq مطرح کنید امید وارم مشکلات شما رو حل کرده باشم
      با تشکر .
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.