رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

Moeein Seven

Miscellaneous چند سایت معتبر برای استخراج بیتکوین

پست های پیشنهاد شده

باسلام - این هم چند تا سایت معتر و قابل اطمینان برای استخراج بیتکوین :)))
این موضوع ویژه هست ولی براتون پابلیکش میکنم

?

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

?

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

?

?

?

?

?

?

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  Moeein Seven
      باسلام خدمت تمامی مدیران عزیز
      لطفا از این به بعد حدالامکان برای شل های تمرینی که در این بخش قرار میدهید
       با استفاده از این قطعه کد , برای شل ها رمز بگزارید
      تا از قرار دادن لینک شل های ما در دیگر تیم ها و.... جلوگیری شود
      نکته : این قطعه کد را پس از شروع کد php با تگ <?php قرار دهید
      باتشکر  
    • توسط  kamangirnet
      با سلام و خسته نباشید طی مشکلاتی که با فدورا داشتم تصمیم گرفتم به سمت اوبونتو بیام ولی آموزشی درست کنم که برای هر دو سیستم عامل به درد بخوره.
      برای شروع روی سیستم عامل خود اگه ویندوزی هستید(بدم میاد از ویندوز کارا) یا مک(بچه بازی ها چیه لینوکسی بشید) شبیه ساز نصب کنید.
      یکی از نسخه های لینوکس را دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من لینوکس مینت هست mint هست دانلود کنید و روی شبیه ساز خودتون نصب کنید در قسمت بعدی آموزش نصب رو مدیم.

آموزش های من جنبه ی طنز داره کسی به دل نگیره ببینید آخر تمرین بهتر یاد میگیرید تا کسی که جدی درس میده جدی جدی حوصلتونم سر میده ولی من شوخی شوخی لینوکستون میکنم و همه بهتون حسادت میکنن علت کارم به خاطر اینکه سیستم عامل هکر هارو نصب میکنید.
    • توسط  kamangirnet
      با سلام و خسته نباشید. 😄
      بهترین میز کار برای کسانی که میخواهند از ویندوز مهاجرت کنن یا میز کاری میخواهند که جذاب باشه من بهشون xfce پیشنهاد میکنم.
      خودم از این میز کار استفاده میکنم.
      امکانات جالبی داره نه خیلی برای حرفه ای هاست و نه خیلی برای مبتدی هاست یک چیزی ما بین این ها کسانی که لینوکس کار میکنند میدونند چی میگم.
      اینم بگم بنده fedora استفاده میکنم،با کسانی که از نسخه های دیبیان مثل اوبونتو یا مینت استفاده میکنند کاری ندارم چون انجمن و منابع خوبی برای آموزش داره.
      کسانی که میخواهند فدورا یاد بگیرن میتونن درخواست اموزش بدن در زیر همین پست اختصاصی برای انجمن بهشون به صورت خصوصی با هزینه ی کم یا عمومی مقدماتی یادشون بدم. 💪
      درمورد توضیع های لینوکس در پست بعدی بیشتر صحبت میکنم.
      با تشکر از دوستان (:
    • توسط  owl
      باسلام با اموزش نصب میزکار gnome بر روی یونیکس با شما هستیم .
      در یونیکس کامندی خود تایپ کنید :‌
      بعد از تایپ کردن دستور بالا میزکار gnome نصب خواهد شد و با دستور reboot یونیکس خود را ریستارت کرده و از یونیکس با محیط گرافیکی خود لذت ببرید .
      باتشکر امیدوارم خوشتان امده باشد
    • توسط  Moeein Seven
      مشاهده ویدیو های کدگزاری شده در یوتیوب
      با وارد کردن این کد  در "یوتویوب" ویدیو های کد گزاری شده
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.