iran rules jazbe modir
snapphost mahak

پست های پیشنهاد شده

port spider ابزاری برای اسکن پورت در کالی

port spider ابزاری برای اسکن پورت در کالی میباشد!!!

لینک ابزار port spider در گیت هاب :

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  owl
      با سلام با اموزش نصب استیم بر روی لینوکس arch هستیم خب استیم یک شرکت فروش گیم است که گیمر ها ازش گیم را دانلود و به صورت ارجینال پلی میدهند
      اگر شما هم گیمر هستیم میتوانید از این اموزش استفاده کنید
      ابتدا ترمینال را باز کرده و دستور زیرا تایپ کنید :

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      با دستور بالا wine نصب خواهد شد تا شما فایل های exe را اجرا کنید
      حالا با دستور زیر اقدام نصب استیم نمایید :
      امید وارم خوشتان امده باشد با تشکر سوالی بود در بخش faq مطرح نمایید .
    • توسط  owl
      با سلام با اموزش نصب کانکی بر روی دبیان با شما هستیم .
      خب ابتدا ترمینال خود را باز کنید  دستور زیر را تایپ کنید :‌
      با دستور بالا هم کانکی منیجر و هم کانکی نصب خواهد شد !
      اگر میخواهید کانکی رو بر روی ارچ نصب کنید مطلب قبلی رو نگاه کنید
      باتشکر .
      سوالی بود  در قسمت faq مطرح نمایید با تشکر .
    • توسط  owl
      با سلام میخوام در این بخش هم براتون میز کار Pantheon معرفی کنم خب این میزکار تقریبا میشه گفت محیطش شبیه مک هست و بنظرم خیلی زیباست و سرعتش زیاده خب میخوام به اموزش نصب این
      میزکار باهم بپردازیم .
      ابتدا مثل همیشه ترمینال را باز کنید و دستور زیرا تایپ کنید :
      با تایپ دستور بالا repository میزکار به لیست repository شما اضافه خواهد شد بعد با دستور زیر اوبونتو خود را اپدیت کنید 
      و الان با دستور زیر اقدام نصب میزکار کنید : 
      خب  حجم این میزکار که قبلا من دانلود کرده بودم دوره بر یک گیگ بود 
      بعد از دانلود و نصب شدن با دستور زیر باید فایل هایی که از UI ساپورت نمیکنند رو حذف کنیم برای این کار دستور زیر میزنیم : 
      بعد از این که اینکار را انجام دادید با دستور زیر اقدام به اجرای میزکار نمایید .
      با تشکر .
    • توسط  owl
      بعضی وقتا در بعضی از لیوکس های برپایه debian مشکلاتی داردن هم چو نداشتن صدا بعد از لاگین کردن خب چنتا از دوستان قبلا هم همین مشکل رو داشتن برای حل این مشکل ترمینال را باز کنید 
      و دستور زیر بزنید :
      در واقع درایو pulsaudio اکتیو نیست ما اکتیو میکنیم و با دستور start pulseaudio هم درایو رو استارت میکنیم اگر باز مشکل شما حل نشد از دستور زیر هم استفاده کنید :

خب با دستور بالا درایو libasound2 را نصب میکنیم اگر باز مشکلی داشتید در بخش faq مطرح کنید امید وارم مشکلات شما رو حل کرده باشم
      با تشکر .
    • توسط  shadowcup
      سلام  دوستان یه مشکل در زمینه ی هک گوشی های اندرویدی با کالی لینوکس داشتم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      من از طریق متاسبلویت میتونم به گوشی نفوذ کنم ولی مشکل اینه که فقط دستگاه های داخل شبکه ی خودم قابل نفوذه
      یعنی فقط گوشی هایی که به وایفای خونه وصل هستن قابله هکه میخواستم بدونم دلیل این محدودیت چیه و چجوری میتونم رفع کنم ممنون
      کدی که وارد میکنم برای ساخت اینه

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.