رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

Rednofozi

Kali Linux تست نفوذ با لینوکس کالی ::: آشنایی با ابزار Recon-ng

پست های پیشنهاد شده

ابزار Recon-ng را میتوان در واقع یک فریم ورک شناسایی وب با تمام قابلیت های ممکن تعریف کرد که به زبان Python نوشته شده است. این ابزار از لحاظ ماژول های مستقل، کامل است، از طریق دیتابیس فعالیت میکند، عملکرد آن بصورت پیش فرض پیچیده نیست، help قوی ای دارد و در نهایت از لحاظ دستوری و خط فرمان در مرحله بالایی قرار دارد. وجود تمام این قابلیت ها باعث شده است تا ابزار Recon-ng محیطی قدرتمند را که در آن عمل شناسایی بر پایه وب و بصورت متن باز صورت میپذیرد، ایجاد نماید. ظاهر این ابزار و حسی که در کار کردن به کاربر میدهد بسیار شبیه به فریم ورک Metasploit است. 
اجازه بدهید تا با استفاده از ابزار Recon-ng بسرعت لیستی از داده های مورد نظرمان را جمع آوری نماییم. کار را با استفاده از ماژول whois-poc شروع میکنیم تا در خروجی بما نام کارمندان و آدرس ایمیل آن ها را در شرکت سیسکو بما بدهد. 

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

… 
در مرحله بعد میتوانیم با استفاده از recon-ng سورس هایی مانند xssed را برای یافتن آسیب پذیری های XSS که تا کنون گزارش شده اند اما هنوز روی دامین cisco.com این آسیب پذیری ها رفع نشده است، را جستجو کنیم. 

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

همچنین میتوانیم با استفاده از ماژول google-site دامین های زیر مجموعه بیشتری از cisco.com را بدست آوریم: 

برای نمونه میتوان از ماژول ip_neighbour هم نام برد. این ماژول سعی میکند تا آدرس های IP نزدیک دامین هدف را شناسایی کند که در این فرآیند احتمال شناسایی دامین های دیگری نیز وجود دارد. 

بیشتر ماژول ها در ابزار recon-ng به API key هایی نیاز دارند که باید از طرف سرویس دهنده هایشان تهیه شود. همانطور که دیدید کار کردن با ابزار recon-ng سخت نیست و قطعا اگر زمانی را برای کار کردن با ماژول های مختلف آن کنار بگذارید، با تسلط خواهید توانست کارهای بزرگی را با آن انجام دهید. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  Victory
      سلام دوستان داخل این اموزش و اولین اموزش,  نحوه ای نفوذ به ویندوز 10 رو فرا میگیریم
      سیستم مورد نیاز:کالی لینوکس(البته من از کالی استفاده میکنم شاید بعضی از دوستان ابزار متاسپلویت روی ویندوز نصب کرده باشند.

کیفیت خووب

آموزش:

پسورد:

• توسط  kamangirnet
      با سلام و خسته نباشید طی مشکلاتی که با فدورا داشتم تصمیم گرفتم به سمت اوبونتو بیام ولی آموزشی درست کنم که برای هر دو سیستم عامل به درد بخوره.
      برای شروع روی سیستم عامل خود اگه ویندوزی هستید(بدم میاد از ویندوز کارا) یا مک(بچه بازی ها چیه لینوکسی بشید) شبیه ساز نصب کنید.
      یکی از نسخه های لینوکس را دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من لینوکس مینت هست mint هست دانلود کنید و روی شبیه ساز خودتون نصب کنید در قسمت بعدی آموزش نصب رو مدیم.

آموزش های من جنبه ی طنز داره کسی به دل نگیره ببینید آخر تمرین بهتر یاد میگیرید تا کسی که جدی درس میده جدی جدی حوصلتونم سر میده ولی من شوخی شوخی لینوکستون میکنم و همه بهتون حسادت میکنن علت کارم به خاطر اینکه سیستم عامل هکر هارو نصب میکنید.
    • توسط  Victory
      سلام 
      چطور میتونم به گوشی نفوذ کنم و دسترسی بگیرم که بتونم پیام های واتس اپش یا ...، ببینم
      ممنون 
    • توسط  kamangirnet
      با سلام و خسته نباشید. 😄
      بهترین میز کار برای کسانی که میخواهند از ویندوز مهاجرت کنن یا میز کاری میخواهند که جذاب باشه من بهشون xfce پیشنهاد میکنم.
      خودم از این میز کار استفاده میکنم.
      امکانات جالبی داره نه خیلی برای حرفه ای هاست و نه خیلی برای مبتدی هاست یک چیزی ما بین این ها کسانی که لینوکس کار میکنند میدونند چی میگم.
      اینم بگم بنده fedora استفاده میکنم،با کسانی که از نسخه های دیبیان مثل اوبونتو یا مینت استفاده میکنند کاری ندارم چون انجمن و منابع خوبی برای آموزش داره.
      کسانی که میخواهند فدورا یاد بگیرن میتونن درخواست اموزش بدن در زیر همین پست اختصاصی برای انجمن بهشون به صورت خصوصی با هزینه ی کم یا عمومی مقدماتی یادشون بدم. 💪
      درمورد توضیع های لینوکس در پست بعدی بیشتر صحبت میکنم.
      با تشکر از دوستان (:
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.