رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

Rednofozi

Linux استفاده از suPHP در دایرکت ادمین

پست های پیشنهاد شده

برای استفاده از suPHP در دایرکت ادمین باید مطابق آموزش زیر php و آپاچی را از اول کامپایل و نصب کنید :

نصب suPHP در دایرکت ادمین و custombuild 1.x :
اگر از custombuild ورژن های ۱٫۱ و ۱٫۲ استفاده میکنید کافیست تا با ویرایش فایل options.conf اجرا کننده php را از حالت cli به cgi تغییر دهید و مجددا اقدام به کامپایل PHP کنید :

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

اگر تغییرات زیادی در ساختار وب سرور و PHP اعمال کرده اید به جای کامپایل PHP میتوانید همه سرویس دهنده ها را از اول BUILD کنید . در این صورت در دستوارت فوق به جای ./build php از دستور ./build all d استفاده کنید . تا پایان کامل نصب و کامپایل برنامه ها و سرویس ها توسط custombuild صبر کنید . بعد از اتمام کار custombuild مطابق دستورات زیر عمل کنید :

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

نصب suPHP در دایرکت ادمین و custombuild 2.x :
در این حالت کار شما نستبا آسان است :

هندلر PHP نوع suPHP در کنار امنیت بالا مصرف منابع بالایی نیز دارد . سعی کنید حتما از این هندلر PHP در کنار مدل MPM Preforx استفاده کنید . استفاده از مدل آپاچی MPM Worker یا MPM Event در کنار suPHP در دایرکت ادمین نیازمند تسلط کامل به لینوکس و دایرکت ادمین است و به افراد تازه کار و کم تجربه توصیه نمیشود . 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  epicaler
      سلام
      کالی64 بیت روی روی virtual box نصب کردم، بعد از استارت کردن و وارد شدن، شروع میکنه به دانلود یک سری داده. 
      در حالت عادی متوجه این دانلود نمیشم چون پیام یا اعلانی مبنی بر دانلود نمیده. اما رو ویندوز میزبان یک برنامه du speed meter دارم که وضعیت دانلود و اپلود رو کنترل و کنتور میکنه.
      با استارت کردن کالی و ورود بهش(نه قبل از اون) برنامه ماکزیمم سرعت دانلود رو نشون میده.
      چطوری میشه فهمید چی در حال دانلوده و چطوری مشکلشو حل کنم؟
      با تشکر
    • توسط  Moeein Seven
      قطعا تا به امروز شده که در عکس‌ها و تصاویری که هر روز مشاهده می‌کنید بخواهید فونتی که در آن تصویر یا نوشته استفاده شده است را شما نیز استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار Adobe Photoshop CC ابزار ناشناخته‌ای وجود دارد که می‌تواند فونت موجود در تصاویر را به راحتی تشخیص دهد. قابلیت تطابق فونت Match Font در نرم‌افزار فتوشاپ نسخه CC 2015 به بعد وجود دارد.
      فتوشاپ یک ابزار دقیق برای معرفی نزدیک‌ترین فونت یا شناسایی دقیق فونت‌های به‌کار رفته در تصاویر را دار می‌باشد. که می‌توانید به استفاده از مراحل زیر فونت مورد نظر خود را پیدا کنید.

تصویر را باز کنید و جعبه انتخابی به عنوان مثال مستطیلی را در اطراف متن مورد نظر برای تجزیه و تحلیل بکشید.
      Type> Match Font را انتخاب کنید. فتوشاپ لیستی از فونت‌های نصب شده در سیستم شما را که شبیه فونت در تصویر هستند، به شما نشان می‌دهد. پیشنهادات شامل فونت‌های Typekit می‌شوند.
      شما می‌توانید نمایش فونت موجود برای همگام‌سازی از Typekit را انتخاب کنید تا فقط فونت‌های موجود در رایانه خود را مشاهده کنید.
      از نتایج پیشنهاد شده، روی فونت نزدیک به فونت در تصویر کلیک کنید.
      در مرحله آخر فونت مورد نظر که شباهت بیشتری به فونت تصویر یا نوشته مورد نظر شما را دارد انتخاب کنید.

انتخاب دقیق شانس موفقیت شما را بهبود می‌بخشد. قبل از انتخاب محدوده فونت تصویر را درست کنید یا چشم‌انداز تصویر را اصلاح کنید. انتخاب را به صورت متن به متن نزدیک‌تر کنید. همچنین، انتخاب را به یک خط از متن محدود کنید تا به نتایج دقیق‌تر برسید.
      موفق باشید  
    • توسط  Mmdperi
      خسته نباشین تو ی بازی انلاین ک ایمیل میخواد و پسوورد یکی اومد و فقط با دونستن ادرس ایمیلم اکانتمو گرفت.یعنی ب ایمیلم دسترسی نداشت ک بازیابی کنه فقط ب ادرس ایمیل دسترسی داشت.میخواستم بدونم الان ک ایمیل اون اکانتمو طرف تغییر داده ممکنه بتونم ب اون اکانت دسترسی پیدا کنم؟و اینکه چطور میشه فیلد های ی صفحه رو هک کرد؟خیلی ممنون
    • توسط  Moeein Seven
      اسکریپت پیدا کردن پنل ادمین وبسایت
      نوشته شده توسط : @Moeein Seven

جهت تهیه سورس این اسکریپت با اکانت تلگرام زیر در ارتباط باشید 

جهت استفاده از این اسکریپت وارد لینک زیر شوید

• توسط  nashenas223
      با سلام و خسته نباشید طی مشکلاتی که با فدورا داشتم تصمیم گرفتم به سمت اوبونتو بیام ولی آموزشی درست کنم که برای هر دو سیستم عامل به درد بخوره.
      برای شروع روی سیستم عامل خود اگه ویندوزی هستید(بدم میاد از ویندوز کارا) یا مک(بچه بازی ها چیه لینوکسی بشید) شبیه ساز نصب کنید.
      یکی از نسخه های لینوکس را دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من لینوکس مینت هست mint هست دانلود کنید و روی شبیه ساز خودتون نصب کنید در قسمت بعدی آموزش نصب رو مدیم.

آموزش های من جنبه ی طنز داره کسی به دل نگیره ببینید آخر تمرین بهتر یاد میگیرید تا کسی که جدی درس میده جدی جدی حوصلتونم سر میده ولی من شوخی شوخی لینوکستون میکنم و همه بهتون حسادت میکنن علت کارم به خاطر اینکه سیستم عامل هکر هارو نصب میکنید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...