رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

Moeein Seven

Android تغییر DNS در اندروید

پست های پیشنهاد شده

تغییر DNS در اندروید 

1-گوش شما باید روت باشد
2-برنامه Root Explore رو دانلود کنین(خودش داره)
3-وارد برنامه بشید و به مسیر زیر بروید:

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

4- از فایل 
20-dns.conf
یک بک آپ بگیرید. 
5-فایل 20-dns.conf رو اجرا کنید! 
6-دستور های : 

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

رو در انتها فایل کپی پیست کنید. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  Doctor Robot
      تغییر بزرگی و کوچکی حروف یک رشته
      می‌توان بزرگی و کوچکی حروف یک رشته را تغییر داد. به عنوان مثال یک رشته که متشکل از حروف کوچک است را می‌توان به حروف بزرگ تبدیل کرد. با استفاده از متدهای ()upper و ()lower می‌توان حروف رشته را بزرگ یا کوچک کرد.
      خروجی کد
      به این نکته توجه کنید که اگر بخواهیم یک رشته به عنوان مثال یک جمله که از حروف بزرگ و کوچک تشکیل شده است، مثلاً حرف اول هر کلمه بزرگ و بقیه حروف کوچک نوشته شده باشند را با استفاده از متد ()upper تغییر دهیم فقط حروف کوچک آن تغییر کرده و بزرگ می‌شوند و حروفی که از قبل بزرگ بوده‌اند تغییر نمی‌کنند. این نکته در مورد متد ()lower نیز صدق می‌کند. حال بیایید یک متدی ایجاد کنیم که حرف اول کلمات هر رشته‌ای که به آن ارسال می‌شود را به صورت بزرگ و بقیه را به صورت کوچک تبدیل کند. در این برنامه از متدهای دستکاری رشته که تا به حال یاد گرفته‌ایم، استفاده شده است.
      خزوجی کد:
      در مثال بالا یک متد به نام ToTitleCase ایجاد کرده‌ایم که یک آرگومان قبول می‌کند. ابتدا با استفاده از متد ()split رشته را به کلمات تشکیل دهنده‌اش تقسیم بندی و آنها را در یک لیست قرار می دهیم (خط 2). بنابراین می‌توان هر کلمه را به صورت جداگانه دستکاری کرد. سپس با استفاده از یک حلقه for در میان کلمات گردش می‌کنیم. اولین حرف هر کلمه را با استفاده از words[0:1] استخراج و در یک متغیر برای استفاده‌های بعدی ذخیره می‌کنیم. باقیمانده حروف کلمه را هم با words[1:] استخراج می‌کنیم. حال رشته‌ها را با هم ترکیب می‌کنیم البته از متد ()upper برای بزرگ کردن حروف اول و از متد ()lower برای بزرگ کردن بقیه حروف کلمات استفاده می‌کنیم (خط 7). بعد از این کار عناصر آرایه را با کلمات اصلاح شده جایگزین می‌کنیم. حال کلمات اصلاح شده را با متد ()join ترکیب کرده و در بین آنها فضای خالی قرار می‌دهیم (خط 10). سپس آنها را به متد فراخوان برگشت می‌دهیم.
    • توسط  SoldierAnonymous
      دوستان این برنامه فقط طراحی رابط کاربری ( ui ) می باشد. و توسط فریم ورک گوگل فلاتر طراحی شده است ( در مورد این فریم ورک 
      بخوانید ) . سورس برنامه :
      دانلود برنامه :  لینک دانلود جدید بزودی پس از کمی ویرایش قرار میگیرد...
      تصاویری از برنامه :

• توسط  Victory
      سلام 
      چطور میتونم به گوشی نفوذ کنم و دسترسی بگیرم که بتونم پیام های واتس اپش یا ...، ببینم
      ممنون 
    • توسط  shadowcup
      سلام  دوستان یه مشکل در زمینه ی هک گوشی های اندرویدی با کالی لینوکس داشتم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      من از طریق متاسبلویت میتونم به گوشی نفوذ کنم ولی مشکل اینه که فقط دستگاه های داخل شبکه ی خودم قابل نفوذه
      یعنی فقط گوشی هایی که به وایفای خونه وصل هستن قابله هکه میخواستم بدونم دلیل این محدودیت چیه و چجوری میتونم رفع کنم ممنون
      کدی که وارد میکنم برای ساخت اینه

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...