iran rules jazbe modir
snapphost mahak

پست های پیشنهاد شده

من بیشتر از 5 ماهه یه سوال راجب اندرو رات دارم ولی هیشکی نیس جواب بده

اقا من تموم اموزش های درباره اندرو رات رو برداشتم طبق همشون هم عمل کردم اما نمیدونم مشکل از کجاس که رات رو میسازم رو گوشی خودم واسه تست نصب میکنم اما انگار نه انگار هیچی نمیاد اندرورات مینوسه waiting for client.... در حالی که رو تارگتی نصب شده و به نت هم کانکت شده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

در 35 دقیقه قبل، RADDY گفته است :

من بیشتر از 5 ماهه یه سوال راجب اندرو رات دارم ولی هیشکی نیس جواب بده

اقا من تموم اموزش های درباره اندرو رات رو برداشتم طبق همشون هم عمل کردم اما نمیدونم مشکل از کجاس که رات رو میسازم رو گوشی خودم واسه تست نصب میکنم اما انگار نه انگار هیچی نمیاد اندرورات مینوسه waiting for client.... در حالی که رو تارگتی نصب شده و به نت هم کانکت شده

باسلام - اطلاعات شما از این مشکل کافی نیست ولی به نظر من به احتمال زیاد یکی از سه مورد زیر را باید انجام دهید

1. نرم افزار سازنده رات خود را اپدیت کنید به عنوان مثال (droidjack 4.4)
  2. نرم افزار java را به اخرین نسخه اپدیت کنید
  3. پورت را برروی مودم خود باز کنید میتوانید از این اموزش  برای بازکردن پورت کمک بگیرید ==>  

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

4.  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  Victory
      درود
      ۱۰ بار کد ها رو ویرایش کردم البته این ارور نبود الان این ارور میده
    • توسط  arman
      سلام من به هر سایتی نفوذ میکنم نمیتونم شل آپلود کنم به فرمت شل ارور میده با افزونه های tamper data و http live این ها هم نصب نمیشه روی مرورگرم 
      اگه کسی راه دیگه ای میدونه بگه خواهشا
    • توسط  Moeein Seven
      همه ما زندگی سریعتر را دوست داریم. اگر از انتظار برای لود شدن ویندوز ۱۰ خسته شده اید، می توانید با استفاده از راه کار هایی سرعت لود و بوت آن را افزایش دهید.
       راهکار به صورت زیر است :
       برای حل مشکل در بالا آمدن ویندوز ۱۰ و افزایش سرعت بوت ابتدا روی استارت کلیک کنید.  سپس عبارت Power Option را سرچ کنید.  گزینه تنظیمات نیرو یا Power Option را انتخاب کنید و آن را باز کنید.  روی گزینه Choose what the power button does کلیک کنید.  در صورتی که تنظیمات ShutDown خالی باشد، روی گزینه Change settings that are currently unavailable کلیک نمایید.  حال باید گزینه Turn on fast startup را فعال کنید.  روی گزینه Save Changes کلیک کرده تا تنظیمات ذخیره شود.
    • توسط  Moeein Seven
      ممکن است هنگام نصب هر یک از نسخه های سیستم عامل ویندوز مانند ویندوز ۱۰ یا ۸ با پیام ” Windows Cannot Be Installed On This Disk. The Selected Disk is Of The GPT Partition Style ” مواجه شوید و نتوانید آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. 
       راه حل به صورت زیر است :
       به صورت کامل کامپیوتر خود را Shut Down کنید.  کامپیوتر را روشن کرده و کلید F2 را فشار دهید تا وارد قسمت BIOS شوید.  با استفاده از کلید جهت راست بر روی کیبورد، گزینه Boot را انتخاب کنید.  در صفحه ای که برای شما نمایان می گردد از قسمت Boot Mode گزینه Legacy BIOS را انتخاب کرده و کلید Enter را فشار دهید.  کلید F10 را فشار دهید و Yes را انتخاب کنید. از BIOS خارج شده و به نصب ویندوز بپردازید.
    • توسط  Moeein Seven
      وقتی گوگل کروم از کار می‌افتد کلافه می‌شوید. شاید شما هم زمانی‌که نمی‌توانید این برنامه را باز کنید یا این‌که کروم در برخی از وبسایت‌ها کرش می‌کند تصمیم گرفته باشید که به‌یک مرورگر دیگر سوییچ کنید. ولی فعلا این کار را نکنید. 
       راه حل به صورت زیر است :
       افزونه‌های گوگل کروم را غیرفعال کنید  سیستم را از بابت بدافزارها اسکن کنید  تداخل‌ها و ناسازگاری‌های اپ را بررسی کنید  یک پروفایل دیگر را تست و کروم را دوباره نصب کنید  برنامه را یکبار بسته و مجدد باز کنید  داده های کروم را حذف کنید 
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.