رفتن به مطلب
امکانات انجمن
  • مهمانان محترم می توانند بدون عضویت در سایت در بخش پرسش و پاسخ به بحث و گفتگو پرداخته و در صورت وجود مشکل یا سوال در انجمنن مربوطه موضوع خود را مطرح کنند

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

سوال

من بیشتر از 5 ماهه یه سوال راجب اندرو رات دارم ولی هیشکی نیس جواب بده

اقا من تموم اموزش های درباره اندرو رات رو برداشتم طبق همشون هم عمل کردم اما نمیدونم مشکل از کجاس که رات رو میسازم رو گوشی خودم واسه تست نصب میکنم اما انگار نه انگار هیچی نمیاد اندرورات مینوسه waiting for client.... در حالی که رو تارگتی نصب شده و به نت هم کانکت شده

پسند شده توسط ReZa CLONER و Moeein Seven

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
در 35 دقیقه قبل، RADDY گفته است :

من بیشتر از 5 ماهه یه سوال راجب اندرو رات دارم ولی هیشکی نیس جواب بده

اقا من تموم اموزش های درباره اندرو رات رو برداشتم طبق همشون هم عمل کردم اما نمیدونم مشکل از کجاس که رات رو میسازم رو گوشی خودم واسه تست نصب میکنم اما انگار نه انگار هیچی نمیاد اندرورات مینوسه waiting for client.... در حالی که رو تارگتی نصب شده و به نت هم کانکت شده

باسلام - اطلاعات شما از این مشکل کافی نیست ولی به نظر من به احتمال زیاد یکی از سه مورد زیر را باید انجام دهید

1. نرم افزار سازنده رات خود را اپدیت کنید به عنوان مثال (droidjack 4.4)
  2. نرم افزار java را به اخرین نسخه اپدیت کنید
  3. پورت را برروی مودم خود باز کنید میتوانید از این اموزش  برای بازکردن پورت کمک بگیرید ==>  

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

4.  
پسند شده توسط ReZa CLONER

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  RADDY
      من هم Droidjack ورژن اخر دارم هم جاوا خب. الان طبق اموزشات یه فایل رو میسازم بعد میفرستم به یه تارگت(مثلا گوشی خودم یا کسی دیگه)
      حالا باید برگردم تو Droidjack و اونجا که دیوایس ها رو نشون میده منتظر بمونم تا تارگتم زو نشون بده(طبق اموزشات اونجا پورت رو هم تنظیم میکنم اون دکمشم on میکنم)
      خب طبیعتا الان باید اون دیوایسی رو که رات رو روش نصب کردم رو نشون بده و من توش نفوذ کنم ولی نشون نمیده انگار که کسی نصب نکرده چیزی مینویسه منتظریم تا یکی نصب کنه(waiting for client...) در حالی که نصب کردم.
    • توسط  Moeein Seven
      باسلام - یهاموزشی میخواستم واسه ی ساخت رات برای اندروید + ابزارش
      لطفا سالم باشه
      باتشکر  
    • توسط  MMD_PS_kale
      سلام دوستان
      میخاستم ببینم راهی برای نوشتن باج افزار هست؟؟
      اگه هست یه کمکی بکنید
      ممنون
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.