iran rules jazbe modir
snapphost mahak

پست های پیشنهاد شده

باسلام - یهاموزشی میخواستم واسه ی ساخت رات برای اندروید + ابزارش

لطفا سالم باشه

باتشکر :4: 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

اسم برنامه اندرورات هست اموزشش رو هم میتونید تو گوگل-اپارات-یا یوتیوب تهیه کنید کافیه بنویسید اموزش کار با اندرورات

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، RADDY گفته است :

اسم برنامه اندرورات هست اموزشش رو هم میتونید تو گوگل-اپارات-یا یوتیوب تهیه کنید کافیه بنویسید اموزش کار با اندرورات

چه اموزش خوبی :confused:

اینو بچه خواهرم که 7 سالشه اسم برنامرو میدونه

من برنامشو میخواستم که سالم باشه:confused::joy:

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، RADDY گفته است :

دوست عزیز اگه توانایی و علمش را دارید در همین مکان راهنمایی کنید.

در غیر اینصورت دوستان رو به مکان دیگر ارجاع ندهید.

سرچ داخل گوگل را بچه هم بلده

مهم اینه آموزش داخل سایت داده بشه تا داخل همون سرچ گوگل که فرمودید قرار داده بشه.

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 22 تیر 1397 در 14:08، ReZa CLONER گفته است :

دوست عزیز اگه توانایی و علمش را دارید در همین مکان راهنمایی کنید.

در غیر اینصورت دوستان رو به مکان دیگر ارجاع ندهید.

سرچ داخل گوگل را بچه هم بلده

مهم اینه آموزش داخل سایت داده بشه تا داخل همون سرچ گوگل که فرمودید قرار داده بشه.

موفق باشید

با سلام

من فیلم آموزش اندرو رات و اسپای نوت رو دارم فقط مشکلی که هست اینه که  آنتی ویروس

فایل برنامه رو پا میکنه.

لینک فیلم آموزش اندرو رات :

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

لینک فیلم آموزش اسپای نوت :

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

لینک به ارسال

سلام بنده   در مورد  رات اندروید   تخصصی ندارم ولی    ویروس نویسی  بلدم  انتی  ویروس  رو باید  غیر فعال کنید ابتدا بزارید بنده یه دستوری براتون قرار میدم   بتونید  فایروال خاموش کنید  سورس کدش قرار داده میشود   فقط   طرز  تزریق سورس  باید  رعایت کنید که  دستور   هایی که برای رات نوشتید رعایت شده باشه در غیر این صورت   رات شما کار نمکنید فقط باید رعایت کرده باشید   طرز قرار دادن کد ها باید رعایت بشه یا حق سروس میبنویسم قرار میدم براتون  امیدوارم کارتون راه بندازه 

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز تنها راهش  همینه که فایروال غیر فعال شود   حالا  من زیاد از رات نمیدونم ولی این سورس کد رو  اجرا کن  روی برنامه خودت  تزریق کن  بعد  شاید  فایر وال نشناسه   بیشتر  فایر وال ها خاموش میشه کرده از این روش    هم برای فعال کردن هم غیر فعال کردنش هست فقط نحوه  اجراش باید رعایت بشه و کد ها منظم اجرا شده باشه یا حق از این کد اسفاده کن شاید کارتون راه انداخت  یا حق اگه  هم  بازم  شناسایی شد  بدویند کد ها مشکل دارن  نحوه اجراش مشکل داره یا حق 

لینک به ارسال

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  shadowcup
      سلام  دوستان یه مشکل در زمینه ی هک گوشی های اندرویدی با کالی لینوکس داشتم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      من از طریق متاسبلویت میتونم به گوشی نفوذ کنم ولی مشکل اینه که فقط دستگاه های داخل شبکه ی خودم قابل نفوذه
      یعنی فقط گوشی هایی که به وایفای خونه وصل هستن قابله هکه میخواستم بدونم دلیل این محدودیت چیه و چجوری میتونم رفع کنم ممنون
      کدی که وارد میکنم برای ساخت اینه

• علیرضا مهمان
      توسط علیرضا مهمان
      سلام
      چجوری میتونم یه فایلو تو گوشیم مخفی کنم؟
      گوشیم اندرویده

• توسط  Moeein Seven
      در این پست قصد داریم به معرفی یک روش ساده اما کاربردی بپردازیم که با استفاده از آن می‌توانید بدون نیاز به باز نمودن Command Prompt ویندوز دستورات موجود در آن را اجرا کنید. این ترفند در ویندوزهای 7 و 8 قابل اجراست.
      از نوار آدرس موجود اکسپلورر ویندوز بهره بگیرید. برای این کار کافی است یک پوشه‌ی دلخواه را باز کنید. سپس در نوار آدرس دستور مورد نظر خود را وارد کنید.  به عنوان مثال اگر در یک پوشه هستید که درون آن یک فایل متنی با نام test.txt قرار دارد با استفاده از دستور زیر می‌توانید آن را توسط Notepad باز کنید:
       یا اگر قصد دارید یک سایت را Ping کنید با وارد کردن دستور زیر در نوار آدرس ویندوز اکسپلورر می‌توانید این کار را انجام دهید:
       و یا برای مشاهده‌ی لیست محتویات پوشه‌ای که در آن هستید از این دستور استفاده کنید:
       هم‌چنین در نظر داشته باشید با وارد کردن عبارت cmd در نوار آدرس هر پوشه می‌توانید مستقیماًً به cmd با همان مسیر پوشه در خط فرمان، دسترسی داشته باشید.
    • توسط  Moeein Seven
      ابتدا به قسمت تنظمیات گوشی یا Setting مراجعه کنید.  به پایین صفحه مراجعه و گزینه About Device یا About Phone را انتخاب کنید.  سپس در این بخش به دنبال گزینه System update بگردید و بر روی آن تپ کنید.  در مرحله برای جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید بعد با زدن دکمه Setting تیک گزینه Auto Update یا Auto-download over Wi-Fi را بر دارید.  یا گزینه auto-download system update تپ کنید و گزینه Do Not auto-download system update را انتخاب کنید.
    • توسط  Rednofozi
      ابزار DKMC که مخفف “Dont Kill My Cat” میباشد ابزاری است برای ایجاد

یک شل کد مبهم و پیچیده میباشد که درون عکس انباشته میشود بطوری که هم عکس و هم شل کد

بصورت همزمان ماهیت خود را حفظ خواهند کرد به گونه ای که شک برانگیز نباشد.

ایده ی ایجاد این ابزار برای فرار کردن و دوری از آنالیز های ابزار “Sand Box” که یک برنامه برای آنالیز بدافزار میباشد

طرح ریزی شد لذا ابزار “DKMC” بوجود آمد.

هم اکنون ابزار وابسته به “پاورشل” میباشد و تحت پاورشل قادر به ساخت

شل کد و پیلود برای دسترسی گرفتن و نفوذ به سیستم قربانی

کاربرد دارد…
      لینک گیت هاب این ابزار رو در پایین برای شما عزیزان قرار میدم امیدوارم که خوشتون بیاد :

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.