رفتن به مطلب
امکانات انجمن
  • مهمانان محترم می توانند بدون عضویت در سایت در بخش پرسش و پاسخ به بحث و گفتگو پرداخته و در صورت وجود مشکل یا سوال در انجمنن مربوطه موضوع خود را مطرح کنند

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

Moeein Seven

Graphics نحوه شناسایی فونت‌های استفاده شده در هر عکس با فتوشاپ

پست های پیشنهاد شده

قطعا تا به امروز شده که در عکس‌ها و تصاویری که هر روز مشاهده می‌کنید بخواهید فونتی که در آن تصویر یا نوشته استفاده شده است را شما نیز استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار Adobe Photoshop CC ابزار ناشناخته‌ای وجود دارد که می‌تواند فونت موجود در تصاویر را به راحتی تشخیص دهد. قابلیت تطابق فونت Match Font در نرم‌افزار فتوشاپ نسخه CC 2015 به بعد وجود دارد.

پسند شده توسط ReZa CLONER

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

شناسایی فونت‌ها و استفاده از آن‌ها در تصاویر شخصی

فتوشاپ یک ابزار دقیق برای معرفی نزدیک‌ترین فونت یا شناسایی دقیق فونت‌های به‌کار رفته در تصاویر را دار می‌باشد. که می‌توانید به استفاده از مراحل زیر فونت مورد نظر خود را پیدا کنید.

Match-Fonts-Photoshop.jpg.1e793a16d8bc84ba06078afcfc2d7bb0.jpg

تصویر را باز کنید و جعبه انتخابی به عنوان مثال مستطیلی را در اطراف متن مورد نظر برای تجزیه و تحلیل بکشید.

Type> Match Font را انتخاب کنید. فتوشاپ لیستی از فونت‌های نصب شده در سیستم شما را که شبیه فونت در تصویر هستند، به شما نشان می‌دهد. پیشنهادات شامل فونت‌های Typekit می‌شوند.

شما می‌توانید نمایش فونت موجود برای همگام‌سازی از Typekit را انتخاب کنید تا فقط فونت‌های موجود در رایانه خود را مشاهده کنید.

از نتایج پیشنهاد شده، روی فونت نزدیک به فونت در تصویر کلیک کنید.

در مرحله آخر فونت مورد نظر که شباهت بیشتری به فونت تصویر یا نوشته مورد نظر شما را دارد انتخاب کنید.

انتخاب دقیق شانس موفقیت شما را بهبود می‌بخشد. قبل از انتخاب محدوده فونت تصویر را درست کنید یا چشم‌انداز تصویر را اصلاح کنید. انتخاب را به صورت متن به متن نزدیک‌تر کنید. همچنین، انتخاب را به یک خط از متن محدود کنید تا به نتایج دقیق‌تر برسید.

پسند شده توسط ReZa CLONER

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• محمد مهمان
      توسط محمد مهمان
      سلام - من یه هارد adata مدل hd720 خریدم
      وقتی به کامپیوتر وصل میکنم ایکون usb توی taskbar نمایش در میاد ولی تو this pc نمیاد
      اسم درایو و..... رو عوض کردم تمام اموزش های گوگل رو اجرا کردم ولی نتیجه نداد
      هارد سالم هم هست 
      وقتی به یه لپ تاپ وصل میکنم شناسایی میشه و حتی توش اطلاعات هم ریختم ولی با کامپیوتر من مشکل داره  لطفا کمک کنید , 

• توسط  Moeein Seven
      دانلود فایل لایه باز موکاپ کتاب
      مناسب برای ادیت حرفه ای

جهت دانلود برروی لینک زیر کلیک کنید :

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
    • توسط  Moeein Seven
      دانلود رایگان  فونت دیما شکسته 
      مناسب برای نوشتن شعر و.... برروی تصاویر 

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      هت دانلود برروی لینک زیر کلیک کنید :
    • توسط  0oMehrado0
       براش ساخت مهرخاتم💪👍👍
      آموزش ریختن براش روی فتوشاپ👇
      برای نصب براش ها دو روش وجود دارد که یکی از یکی ساده تر هستند!
      ۱- فایل دانلود شده رو که به فرمت abr هستند رو باز کنید. یعنی خیلی ساده روی فایل دو بار کلیک کنید، نرم افزار فتوشاپ خودش باز میشه و براش رو وارد براش هاتون میکنه.
      ۲-نرم افزار فتوشاپ رو باز کنید. براش رو بزنید و بعد preset manager رو بزنید و سپس load رو بزنید و براش خودتون رو وارد کنید.
      لینک دانلود👇

• توسط  0oMehrado0
      دراین ویدیو شماآموزش طراحی و ساخت مهرهای خاتم در فوتوشاپ را یاد میگیرید.
      حتی میتونید با دیدن این آموزش و طراحی مهرهای خاتم کسب درآمد کنید.
      براش های موجود برای ساخت مهرخاتم در پست بعدیــــ>>>>>>
      لینک دانلود👇👇

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.