امکانات انجمن
  • مهمانان محترم می توانند بدون عضویت در سایت در بخش پرسش و پاسخ به بحث و گفتگو پرداخته و در صورت وجود مشکل یا سوال در انجمنن مربوطه موضوع خود را مطرح کنند

moharram

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

پست های پیشنهاد شده

telegram channel   jazbe modir

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  rezasarwary
      سلام من روی یک سایت تست باگ sql میکردم تیبل هایشو پیدا کردم و در ادامه  وقتی که میخواستم ستون هایشو پیدا کنم که به این ارور برخوردم   ::::::::::     SQL/DB Error -- [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '\'\'tbl_administrators\'\' -- - AND is_active=1 ORDER BY product_name ASC LIMIT ' at line 1
      بنظرم به ' این حساسه اینو برداشتم این ارور رو داد ::::::::::      SQL/DB Error -- [Unknown column 'tbl_administrators' in 'where clause']

اینم سایتش با مراحلی که رفتم   :::::::::::
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• joker0097 مهمان
      توسط joker0097 مهمان
      چگونه بدون نرم افزار و سریع بر روی فایل های خود به صورت آنلاین رمز بگذاریم؟
    • توسط  Moeein Seven
      یکی از راز های موفقیت آی تی افزار ارائه ترفندهایی است که با نرم افزار قابل اجرا است اما تیم ما این ترفند ها رو بدون نرم افزار به شما ارائه خواهد داد مخفی کردن فایلها در اندروید نیز برنامه به خصوص خودش را دارد ولی  در این ترفند بدون نرم افزار و تنها با استفاده از فایل منیجر  تلفن هوشمند شما  یا برنامه ES File Explorer میتوانید این ترفند را اجرا کنید.
       مراحل کار به صورت زیر است :
       ابتدا وارد فایل منیجر خود شوید به محل فایل برید  فایل رو تغییر نام (Rename) کنید و به ابتدای نام نقطه بیافزایید حال فایل شما مخفی شد
       نکته : برای دیدن فایلی که مخفی کردید کافیه  روی دکمه که نشانه گذاری شده کلیک کنید و گزینه Show Hidden Files رو انتخاب کنید
    • ahmad مهمان
      توسط ahmad مهمان
      سلام
      من چطور میتونم از این سیستم عامل های هک نصب کنم تا مثل شما بشم؟
      یکی از دوستام داره و بهم نمیدی

• توسط  Rednofozi
      ابزار Woodpecker hash Bruteforce ابزاری برای کرک Hash ها میباشد که علاوه بر حجم کم دارای قدرت و سرعت خوبی برای کرک هش ها میباشد.
      این ابزار قابلیت کرک هش با الگوریتم های زیر را دارا میباشد.
      MD2 – 32 characters
      MD4 – 32 characters
      MD5 – 32 characters
      SHA1 – 40 characters
      SHA224 – 56 characters
      SHA256 – 64 characters
      SHA384 – 96 characters
      SHA512 – 128 characters
      لینک دانلود

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

anonysec
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.