رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

سوال

باسلام

داشتم بروزرسانی جدید وردپرس رو نصب میکردم که این ارور برام ظاهر شد و دیگه سیستمش بالا نمیاد

تاحالا این ارور رو ندیده بودم

نقل قول

Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute

اگه کسی باهاش اشنایی داره کمک کنه

پسند شده توسط ReZa CLONER

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

خب دوست عزیز اول وارد cpanell خود بشوید و به قسمت public_html بروید و گزینه show hidden files انتخواب کنید و فایل با اسم 

maintenance.

برایتان ظاهر خواهد شد ان را پاک نمایید و بعد وارد سایت خود شوید .

این مشکل هنگام اپدیت به وجود می اید 

پسند شده توسط ReZa CLONER و Moeein Seven

لینک به ارسال

telegram channel   jazbe modir

• 0
در 2 ساعت قبل، petya_malware گفته است :

خب دوست عزیز اول وارد cpanell خود بشوید و به قسمت public_html بروید و گزینه show hidden files انتخواب کنید و فایل با اسم 

maintenance.

برایتان ظاهر خواهد شد ان را پاک نمایید و بعد وارد سایت خود شوید .

این مشکل هنگام اپدیت به وجود می اید 

درسته همه این کار هارو قبلا انجام دادم ولی وقتی .maintenance رو پاک میکنم و بعد اپدیت میکنم دیگه پست هام شناسایی نمیشه

میخوام به اپدیت قبلی برگرده

پسند شده توسط ReZa CLONER

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  Moeein Seven
      باسلام - درخواست قرار دادن لینک دانلود رایگان دوره اموزش فتومونتاژ رو دارم
      باتشکر  
    • توسط  petya_malware
      لطفا اموزش ساخت بات نت را بگید
    • توسط  kiarash98
      باسلام
      من در تزریق کد sql injection در قسمت بدست اوردن ستون اسیب پذیر با ارور زیر رو به رو میشم
      چیکار کنم؟
      not acceptable!
    • توسط  DOCTOR ROBOT
      وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها می‌باشد. وردپرس در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می‌داد و سپس به صورت یک CMS یا نرم‌افزار کدباز برای مدیریت محتوای سایت‌ها معرفی شد. سایت‌های وردپرسی با استفاده از افزونه‌های نوشته شده برای وردپرس می‌توانند انواع امکانات را دربرگیرند. به عنوان مثال برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در کنار سایت وردپرسی کافیست یکی از افزونه‌هایی که برای این منظور طراحی شده‌اند را به هسته وردپرس خود اضافه کنید. به عنوان مثال افزونه‌های WooCommerce و Edd دو افزونه وردپرس هستند که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی جهت فروش کالای فیزیکی یا فایل‌های دانلودی استفاده می‌شوند. همچنین قابلیت تبدیل شدن سایت به یک شبکه اجتماعی با افزونه قدرتمند buddypress و یا ایجاد یک تالار گفتگو یا انجمن با افزونه bbpress، در وردپرس وجود دارد. با توجه به فراوانی و تنوع افزونه‌های وردپرس تقریباً هر امکانی را می‌توان به سایت وردپرسی اضافه کرد. وردپرس با زبان برنامه‌نویسی پی اچ پی نوشته شده و توسط مای‌اس‌کیوال پشتیبانی می‌شود. همچنین نسخه‌ای برای پست‌گرس‌کیوال نیز موجود می‌باشد این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.