رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

سوال

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
در 28 دقیقه قبل، hassan2 گفته است :

پسر عموم پاسورد کامپیوترش یادش رفته کسی بجز عوض کردن ویندوز راهی دیگه بلد نیس؟

ویندوزش چنده و آیا جیمیلشو وارد کرده به ویندوز؟

پسند شده توسط ReZa CLONER

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

• 0
در 40 دقیقه قبل، hassan2 گفته است :

پسر عموم پاسورد کامپیوترش یادش رفته کسی بجز عوض کردن ویندوز راهی دیگه بلد نیس؟

این روش برای ویندوز 10 است :

استفاده از تلفن همراه برای بازیابی رمز عبور می باشد . شما به هیچ وجه دسترسی به حساب کاربری ندارید ، همچنین هیچ اکانتی به غیر از USER غیر فعال شده هم ندارید . پس با من همراه باشید . 
مرورگر تلفن همراهتان را اجرا کرده و بر روی این لینک کلیک کنید .  https://account.live.com/password/reset

همانطور که مشاهده می کنید وارد سایت مایکروسافت شده اید . به صورت فارسی 3 گزینه برای انتخاب در اختیار شما قرار گرفته است . 
گزینه "رمز عبورم را فراموش کرده ام" را انتخاب کنید و بر روی کلید بعدی کلیک کنید .

Untitled.png.442f14c5e6b61c9a96ea96d9773872a3.png

5. ایمیل مایکروسافت یا تلفن همراهتان را در کادر مشخص شده وارد کرده و با نوشتن تصویر امنیتی به مرحله بعدی بروید . 

حساب کاربری شما ابتدا بررسی می شود . دقت داشته باشید که تصویر امنیتی به کوچک یا بزرگ بودن حروف حساس است و در صورت اشتباه وارد کردن پیغام بررسی ایمیل به شما نمایش داده می شود . بسیار خوب حساب من بررسی و تائید شد . در این مرحله مایکروسافت می خواهد رمز عبور را به ایمیل یا تلفن همراه من ارسال کند . یک گزینه را بسته به اطلاعات و دسترسی باید انتخاب کنیم.

Untitled.png.f487b6e368f14aabf739a968e9557490.png

بعد از انتخاب گزینه مورد نظر بر روی کلید ارسال کد کلیک کنید . اگر ایمیل را انتخاب کنید یک کد تائید به آن ارسال می شود . ابتدا باید وارد ایمیل شده و کد را در این مرحله وارد کادر مشخص شده کنید . 

سپس میتوانید پسوورد جدید را انتخاب کنید

لینک به ارسال
  • 0
در 2 ساعت قبل، Moeein Seven گفته است :

این روش برای ویندوز 10 است :

استفاده از تلفن همراه برای بازیابی رمز عبور می باشد . شما به هیچ وجه دسترسی به حساب کاربری ندارید ، همچنین هیچ اکانتی به غیر از USER غیر فعال شده هم ندارید . پس با من همراه باشید . 
مرورگر تلفن همراهتان را اجرا کرده و بر روی این لینک کلیک کنید .  https://account.live.com/password/reset

همانطور که مشاهده می کنید وارد سایت مایکروسافت شده اید . به صورت فارسی 3 گزینه برای انتخاب در اختیار شما قرار گرفته است . 
گزینه "رمز عبورم را فراموش کرده ام" را انتخاب کنید و بر روی کلید بعدی کلیک کنید .

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

5. ایمیل مایکروسافت یا تلفن همراهتان را در کادر مشخص شده وارد کرده و با نوشتن تصویر امنیتی به مرحله بعدی بروید . 

حساب کاربری شما ابتدا بررسی می شود . دقت داشته باشید که تصویر امنیتی به کوچک یا بزرگ بودن حروف حساس است و در صورت اشتباه وارد کردن پیغام بررسی ایمیل به شما نمایش داده می شود . بسیار خوب حساب من بررسی و تائید شد . در این مرحله مایکروسافت می خواهد رمز عبور را به ایمیل یا تلفن همراه من ارسال کند . یک گزینه را بسته به اطلاعات و دسترسی باید انتخاب کنیم.

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

بعد از انتخاب گزینه مورد نظر بر روی کلید ارسال کد کلیک کنید . اگر ایمیل را انتخاب کنید یک کد تائید به آن ارسال می شود . ابتدا باید وارد ایمیل شده و کد را در این مرحله وارد کادر مشخص شده کنید . 

سپس میتوانید پسوورد جدید را انتخاب کنید

البته اگر وارد اکانت ماکروسافت خود نشده اید میتوانید با عوض کردن ویندوز پسوورد را از بین ببرید

موفق باشید :4:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  Moeein Seven
      باسلام 
      در این اموزش قصد داریم نشون بدیم که چجوری میشه پروفایل کاسیی که بلاکتون کرد رو دید
      به عنوان مثال یه شخصی بلاکتون کرده ولی میخواید عکسشو ببینید
      برای این کار نیاز دارید که شخص ایدی داشته باشه
      سپس لینک زیر را در مرورگر وارد کنید
      و بعد از آن ایدی شخص را به صورت کامل وارد کنید
      مثلا :

موفق باشید  
    • توسط  MMD_PS_kale
      سلام دوستان میخاستم یک پورت باز کنم 
      وارد 192.168.1.1 شدم 
      به قسمت advanced setup میرم و nat رو میزنم
      ولی با این مشکل رو برو میشم لطفا کمک کنید
      هرکدوم از pvc ها رو هم انتخاب میکنم میزنه deactivated 

• توسط  petya_malware
      خیلی وقت که لمر ها در حال فروش هک کانال هستن میگن کانال هک میکنیم در واقع کانال هک نمیشه ف/ی/ل/ت/ر میشه این اموزش بسیار سادست و پلیس فتا و غیره با این روش کانالو ف/ی/ل/ت/ر میکنن 
      اول باید یه 300 تا اکانت مجازی در تلگرام ایجاد کنید با 300 تا به کانال مورد نظر ریپورت پورنوگرافی بزنید کانال تا چند دقیقه ای ف/ی/ل/ت/ر خواهد شد.
      میتوان به جای 300 تا اکانت T-data هم خرید 
      با تشکر
    • توسط  petya_malware
      ابتدا باید گوشیتون روت باشه
      دومم که باید برنامه 
      Root browser را نصب کنید و اجرا کنید 
      بعد به قسمت root رفته و فایل های خود را به قسمت data کپی و پیست کنید
      این روش کاملا تست شدست
    • توسط  petya_malware
      با سلام در این اموزش میخوام  اموزش پیدا کردن لینک پنل ادمین انواع سایت هارا برای شما بگذارم
      خب طبق نگاه به دروک های زیر 
      inpage:admin site:example.com 
      intitle:admin site:example.com
      inpage:login site:example.com
      intitle:login site:example.com
      intext:login site:example.com
      به جای example.com سایت یا تراگت خود را قرار دهید 
      با تشکر
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.