رفتن به مطلب
امکانات انجمن
  • مهمانان محترم می توانند بدون عضویت در سایت در بخش پرسش و پاسخ به بحث و گفتگو پرداخته و در صورت وجود مشکل یا سوال در انجمنن مربوطه موضوع خود را مطرح کنند

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

پست های پیشنهاد شده

رایگان کردن اینترنت ایرانسل 
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب 
این یک ای پی هستش 
92.42.51.224

این ای پی رو توی مرور گوشی وارد کنید سایت ایرانسل که کامل بازشد اینترنت کل گوشی رایگان میشه
نکته مهم:
 پراکسی وپورت نقطه دستیابی خالی باشه

امتحان کنید نتیجه رو بگید.

پسند شده توسط ReZa CLONER و Moeein Seven

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز

اولا رایگان کردن نت و اینجور حرفا همش الکیه تقریبا چند ماه پیش این باگ وجود داشت که برطرف شد و دیگه این کار جواب نمیده و یک روش الکیه دنبال رایگان کردن اینترنت نباشید چون امکان پذیر نیست اونم اگه اینترنت مال ایران باشه:joy:

پسند شده توسط Moeein Seven، H4ck3r و ReZa CLONER

لینک به ارسال

@Mr.Magic درست می فرمایند

چند وقت پیش هم یک باگ بود که نت ایرانسل را نامحدود می کرد. آخرش هرکس که از اون باگ استفاده کرده بود براشون احضاریه دادگاه اومده بود :joy:

تو این جامعه و این عصر هیچ چیزی به اسم رایگان وجود نداره.

حداقل از باگ هایی استفاده نکنید که از سیستم ایرانی سو استفاده کند ، چون تهش بفهمن ازتون شکایت می کنن.

ولی چون تحریم هستیم تا بشه می تونیم به کشورهای خارجی از مجازی ضرر بزنیم :joy: نمی تونن هم پیگیری آنچنان بکنن. باشد که سیستمی از اون ها که به درد ما بخوره حتما امنیتش خوب هست که هرکسی نتونه سو استفاده کنه...

شب خوش

پسند شده توسط Moeein Seven و Mr.Magic

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  Moeein Seven
      دانلود رایگان  فونت دیما شکسته 
      مناسب برای نوشتن شعر و.... برروی تصاویر 

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      هت دانلود برروی لینک زیر کلیک کنید :
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
    • mehdi مهمان
      توسط mehdi مهمان
      سلام
      من یه لوگو دارم که پشتش سفیده
      میخوام پشتشو حذف کنم و فرمتشو png سیو کنم
      select نمیخوام بکنم
      ایا راه ساده تری هست؟
    • ali مهمان
      توسط ali مهمان
      من تازه ویندوز10 نصب کردم
      ولی الان زبان کیبورد من فقط انگلیسی هست
      هنوز با این ویندوز اشنا نیستم چجوری میتونم زبان فارسی اضافه کنم؟
    • توسط  Moeein Seven
      1. Bookmark کردن یک پست
      یکی از پست‌های اینستاگرام را Bookmark نمایید. برای این کار می‌توانید آیکون سمت راست پایینی پست را لمس کنید
      2. ایجاد یک مجموعه
      پس از آن به پروفایل خود بروید و آیکون bookmark را لمس کنید و Collection را انتخاب نمایید.
      Create Collection را انتخاب نمایید و یک نام برای این مجموعه خود قرار دهید.
      3. انتخاب کردن از مجموعه
      عکس‌های خود را انتخاب کنید و Save را انتخاب نمایید.
      کاور این مجموعه معمولاً عکس اول می‌باشد ولی می‌توانید آن را به صورت شخصی ویرایش نمایید. برای ساختن مجموعه‌های بیشتر باید روی آیکون به‌اضافه که در بالا سمت راست قرار دارد، کلیک کنید.
      4. ذخیره‌سازی به صورت مستقیم در مجموعه‌ها
      برای اینکه تصاویر شما به‌صورت مستقیم در مجموعه مورد ذخیره شود، باید روی آیکون bookmark کلیک کنید و Save to Collection را انتخاب نمایید.  پس از آن، مجموعه مورد نظر خود را مشخص کنید.
      برای ویرایش‌کردن، در مجموعه بازشده روی آیکون سه‌نقطه کلیک کنید و Edit Collection را انتخاب نمایید.

از زمانی که اینستاگرام جلوی تبلیغات را گرفته است، ممکن‌است بسیاری از برندها و صفحه طراحان را دنبال نکنید. با این کار  شما می‌توانید پست‌های مورد علاقه خود را مشاهده نمایید و با استفاده از ویژگی Bookmark می‌توانید این پست‌ها را برای خود ذخیره نمایید.

با استفاده از ترفندی که به‌شما آموزش داده شد، می‌توانید پست‌ها مورد علاقه‌ای که مشاهده می‌کنید را برای خود در یک مجموعه‌ی سامان‌یافته ذخیره‌سازی نمایید.
    • توسط  Moeein Seven
      کاربران اینستاگرام در گذشته نمی‌توانستند عکس‌ها یا ویدیوهای مورد علاقه‌ی خود در این شبکه‌ی اجتماعی را برای خود گلچین کنند. اما در آپدیت‌های جدید این برنامه شما می‌توانید این عکس‌ها و ویدیوها را برای خود به صورت موردعلاقه نشانه‌گذاری کنید. این ویژگی Bookmarks نام دارد. اما این قابلیت یک نقص جزئی دارد. همه‌ی عکس‌ها بدون در نظر گرفتن دسته‌ها با یکدیگر مخلوط می شوند. با ترفندی که هم‌اکنون به‌شما معرفی می‌کنیم، می‌توانید این تصاویر را سازمان‌دهی نمایید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.