امکانات انجمن
  • مهمانان محترم می توانند بدون عضویت در سایت در بخش پرسش و پاسخ به بحث و گفتگو پرداخته و در صورت وجود مشکل یا سوال در انجمنن مربوطه موضوع خود را مطرح کنند

moharram

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

پست های پیشنهاد شده

هک گوشی با داشتن یک عکس از قربانی😍

—فقط با داشتن یک عکس از یه نفر امکان داره بتونم هکش کنم؟؟؟😳😳

—: بله!✌️

خب اول باید هر چقدر که میتونیم از عکس مورد نظر اطلاعات بدست بیاریم.
فرض کنیم که عکس با گوشی هوشمند گرفته شده، ما میتونیم این اطلاعاتو از عکس استخراج کنیم(فقط چند نمونه میگم) :

-اسم و مدل گوشی که با آن عکس گرفته شده(به طور مثال HTC amaze 4G)

-مدل پردازنده گوشی(مثلا mediatek)

-تاریخ دقیقی که عکس گرفته شده(  مثلا 8/8/2008 -ساعت 4:25 PM)

-موقعیت جغرافیایی دقیق محل عکس برداری

-سخت افزار و نرم افزاری  که عکس به وسیله آن گرفته شده( مثلا نرم افزار camera) و خیلی اطلاعات دیگه

—چه جوری این اطلاعاتو بدست بیارم؟؟

—: با استفاده از این نرم افزار:

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

—خب که چی حالا؟؟! چطوری هکش کنم با این اطلاعات؟؟!

—: سوال خوبیه! ببینید این بستگی به خلاقیت و سطح دانش خودتون داره ،من یکی از تجربه های خودمو از هک با این روش میگم:

«توی واتس اپ یه نفر هی سوال میپرسید و منم اون موقع زیاد حوصله نداشتم.از طرفی روم نمیشد بهش بگم حوصله صحبت کردن ندارم.عکس پروفایلو برداشتم ببینم چی میتونم ازش بدست بیارم.با استفاده از عکس متوجه شدم پردازنده گوشیش mediatek هستش.یادم افتاد که نسل اول و دوم پردازنده های mediatek دارای باگ عجیبی هستند که با ارسال یه sms تساوی"=" به گوشی، پردازنده خاموش میشه.منم همون لحظه یه sms با علامت تساوی"=" بهش دادم.بلافاصله پردازنده گوشی از کار افتاد که منجر به خاموش شدن گوشیش شد!!»

—میشه راجع به این باگ بیشتر توضیح بدی؟؟!

—:اینجا کامل‌ توضیح داده (سایت اول به زبان فارسی است)

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

—میتونم این اطلاعاتو از عکسام پاک کنم تا اینجوری نتونن منو هک کنن؟؟؟

—:بله.ولی اول باید بدونید لزوما همه ی عکس ها این اطلاعاتو ندارند.عکسی رو که میخواد اطلاعاتشو پاک کنید در این سایت آپلود کنید و روی remove exif کلیک کنید:

دقت کنید نسخه برای ویندوز تعبیه شده است.

پسند شده توسط Moeein Seven، ReZa CLONER، H4ck3r و 1 کاربر دیگر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری