رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

پست های پیشنهاد شده

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برای گوشی های هوشمند است که توسط مرورگر وب نیز می توان به صورت محدود از آن استفاده کرد، خبر خوب این است که بتازگی میتوانید  بدون داشتن اپلیکیشن عکس ها را به اشتراک بگذارید و از مرورگر کامپیوترتان خود آنها را آپلود کنید .این خبر احتمالا برای کسانی که هیشه دسترسی به گوشی و اینتنرت ندارد بسیار مفید است زیرا دیگر نیازی به انتقال عکسهای خود از کامپیوتر به موبایل ندارند و براحتی می توانند آنها را در اینستاگرام قرار دهند. در ادامه نحوه آپلود و گذاشتن عکس از طریق مرورگر کروم  کامپیوتر را به شما آموزش می دهیم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

طریقه عکس گذاشتن در اینستاگرام با استفاده از گوگل کروم کامپیوتر:

برای باز کردن اینستاگرام و به اشتراک گذاری عکسها با استفاده از مرورگر گوگل کروم کافی است مراحل ساده ای را دنبال کنید.ابتدا گوگل کروم را باز کنید و روی دکمه سه نقطه منو در قسمت بالا راست کلیک کنید و سپس روی New incognito window کلیک کنید تا باز شود.اگر چه این مرحله الزامی نیست اما برای امنیت بیشتر بهتر است آنرا انجام دهید.

1.thumb.png.73142fd966c833b7e7daafaf0f31ecc2.png

سپس دوباره روی سه نقطه منو کلیک کنید و به More tools>Developer tools بروید.

2.thumb.png.4a1d05fc04c68d94d1ecfe1e53f64670.png

بعد از این کار به وب سایت اینستاگرام بروید و وارد اکانت خود شوید.در اینجا یک وب سایت ساده بدون قابلیت آپلود عکس را میبینید.روی آیکون tablet-cum-phone کنار Elements کلیک کنید تا مرورگر به حالت تبلیت و موبایل سئویچ کنید و شما آیکن دوربین ایسنتا که برای گذاشتن عکس و پست استفاده میشود را ببینید ، از طریق این گزینه قادر خواهید بود امکانات مخفی سایت را ببینید و عکسها را بدون نیاز به موبایل آپلود کنید.

3.thumb.png.98fbcb48143b9df30590776467001de3.png

پایان

امیدوارم بدردتون بخوره.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  Mehrad_Ahmadi
      فایل های مورد نیاز برای ساخت این طرح در فایلrarقرار داده شده.درصورت وجود مشکل در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید . 
      باتشکر 
      لینک دانلود
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• توسط  kamangirnet
      با سلام و خسته نباشید طی مشکلاتی که با فدورا داشتم تصمیم گرفتم به سمت اوبونتو بیام ولی آموزشی درست کنم که برای هر دو سیستم عامل به درد بخوره.
      برای شروع روی سیستم عامل خود اگه ویندوزی هستید(بدم میاد از ویندوز کارا) یا مک(بچه بازی ها چیه لینوکسی بشید) شبیه ساز نصب کنید.
      یکی از نسخه های لینوکس را دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من لینوکس مینت هست mint هست دانلود کنید و روی شبیه ساز خودتون نصب کنید در قسمت بعدی آموزش نصب رو مدیم.

آموزش های من جنبه ی طنز داره کسی به دل نگیره ببینید آخر تمرین بهتر یاد میگیرید تا کسی که جدی درس میده جدی جدی حوصلتونم سر میده ولی من شوخی شوخی لینوکستون میکنم و همه بهتون حسادت میکنن علت کارم به خاطر اینکه سیستم عامل هکر هارو نصب میکنید.
    • توسط  kamangirnet
      با سلام و خسته نباشید. 😄
      بهترین میز کار برای کسانی که میخواهند از ویندوز مهاجرت کنن یا میز کاری میخواهند که جذاب باشه من بهشون xfce پیشنهاد میکنم.
      خودم از این میز کار استفاده میکنم.
      امکانات جالبی داره نه خیلی برای حرفه ای هاست و نه خیلی برای مبتدی هاست یک چیزی ما بین این ها کسانی که لینوکس کار میکنند میدونند چی میگم.
      اینم بگم بنده fedora استفاده میکنم،با کسانی که از نسخه های دیبیان مثل اوبونتو یا مینت استفاده میکنند کاری ندارم چون انجمن و منابع خوبی برای آموزش داره.
      کسانی که میخواهند فدورا یاد بگیرن میتونن درخواست اموزش بدن در زیر همین پست اختصاصی برای انجمن بهشون به صورت خصوصی با هزینه ی کم یا عمومی مقدماتی یادشون بدم. 💪
      درمورد توضیع های لینوکس در پست بعدی بیشتر صحبت میکنم.
      با تشکر از دوستان (:
    • توسط  owl
      باسلام با اموزش نصب میزکار gnome بر روی یونیکس با شما هستیم .
      در یونیکس کامندی خود تایپ کنید :‌
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      بعد از تایپ کردن دستور بالا میزکار gnome نصب خواهد شد و با دستور reboot یونیکس خود را ریستارت کرده و از یونیکس با محیط گرافیکی خود لذت ببرید .
      باتشکر امیدوارم خوشتان امده باشد
    • توسط  owl
      باسلام با اموزش حمله بورت فورس به اکانت های اینستاگرام با شما هستیم این اموزش به صورت ویدیویی توسط بنده ریکورد شده است اگر مشکلی داشتید در بخش faq مطرح نمایید باتشکر
      لینک اموزش:

رمز  : anonysec 
      مشکلی داشتید در خدمتم .

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...