رفتن به مطلب
امکانات انجمن
  • مهمانان محترم می توانند بدون عضویت در سایت در بخش پرسش و پاسخ به بحث و گفتگو پرداخته و در صورت وجود مشکل یا سوال در انجمنن مربوطه موضوع خود را مطرح کنند

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

• 0
madisafavi

FAQ-Mobile ایا میشه گوشی اندروید رو به صورت ویندوز در اورد؟

سوال

اقا برنامه ای هست که بتونیم گوشی اندروید خود رو به ویندوز تغیر بدیم بعدش هر موقع که خاستیم به صفحه اندروید خود گوشی برگردیم و هیچ خطری هم به گوشی نداشته باشه؟

پسند شده توسط ReZa CLONER

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

سلام

برنامه که بدرد نمیخوره ولی هست

اما اگه حافظه داخلیت بالا باشه حداقل 8 گیگ میتونی ویندوز ران کنی رو گوشیت و برعکس می تونی روی کامپیوترت سیستم عامل آندروید ران کنی

پسند شده توسط ReZa CLONER و H4ck3r

لینک به ارسال

telegram channel   jazbe modir

• 0

نحوه ران کردن ویندوز بر روی گوشی :

اولا که باید فایل ویندوز رو  به صورت فایل زیپ در sd card خودتون قرار بدید بعد به منوی ریکاوری گوشی برید و از اونجا گزینه های wip و factory reset رو بزنید تا کلا هرچی توی حافظه داخلی گوشیتون هست پاک بشه .

بعد از گزینه اینستال برید و فایل زیپ ویندوز رو پیدا کنید و انتخاب کنید و ادامه را بزنید به قسمت انستال میرسید بعد از زدن انستال تقریبا  1 تا 2 ساعت باید منتظر بمونید چون حجم ویندوز زیاده بعد از نصب موفقیت گوشیتون reboot کنید برای بالا اومدن اولیه تقریبا 20 دقیقه وقت لازمه که باید صبر کنید. و ویندوز ران میشه روی گوشیتون.

نکته : اگر cpu گوشیتون کمتر از core8  هست و اگه 8 هم هست توصیه میکنم ویندوز ران نکنید چون به شدتهنگ میکنه و کلافه میشید و شاید اصلا بالا نیاد.

پسند شده توسط H4ck3r و ReZa CLONER

لینک به ارسال
  • 0

نحوه ران کردن آندروید بر روی کامپیوتر:

اول باید فایل سیستم عامل آندروید رو بر روی یک فلش مموری بوت کنید 

بعد از قسمت بوت کامپیوتر گزینه cd/dvd boot رو به external storage تغییر بدید و کامپیوتر را ریستارت کنید

بعد از بالا آمدن فلش مموری می اورد که باید enter کنید تا فلش مموری بوت شود بعد مراحل نصب تقریبا شبیه همون نصب ویندوزه که نصب می کنید و بغد از ریستارت شدن دیگر لپ تا پ شما ویندوز نیست و سیستم عامل آندروید داره و همانند یک گوشی آندروید برای شما کارایی دارد.

لینک به ارسال
  • 0

یه راه دیگه هم هست که میتونی مجازی آندروید رو ویندوز نصب کنی که هم ویندوز داشته باشی هم آندروید ولی فک نکنم این قابلیت برای آندروید وجود داشته باشه

لینک به ارسال

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• ali مهمان
      توسط ali مهمان
      سلام 
      چجوری نام حساب کاربری ویندوز 10 رو عوض کنم؟
    • ali مهمان
      توسط ali مهمان
      من تازه ویندوز10 نصب کردم
      ولی الان زبان کیبورد من فقط انگلیسی هست
      هنوز با این ویندوز اشنا نیستم چجوری میتونم زبان فارسی اضافه کنم؟
    • توسط  Moeein Seven
      ماست گرافیکی آنانیموس - شما میتوانید این ماسک را با فوتوشاپ برروی صورت خود قرار دهید
      برای این که صورتتان کمی دیده شود میتوانید از قسمت لایه ها برروی لایه ی ماسک کلیک کنید
      و سپس opacity آن را به اختیار کم یا زیاد کنید

• توسط  Moeein Seven
      باسلام - یهاموزشی میخواستم واسه ی ساخت رات برای اندروید + ابزارش
      لطفا سالم باشه
      باتشکر  
    • توسط  Moeein Seven
      باسلام خدمت علاقه مندان به تکنولوژی .
      در این دوره بیشتر تصمیم داریم افراد رو با محیط ویندوز و ترفند های آن اشنا کنیم
      سعی میکنیم دوره خیلی کامل باشه تا هیچ چیز از قلم نیافتد
      این دوره تقریبا در سطح متوسط هست و مناسب افرادی  است که اشناییت زیادی با ویندوز و محیط اجرایی آن ندارند

لازم به ذکر است که هرگونه سوال  در این تاپیک امتیاز منفی در پی دارد , کاربران میتوانند سوالات خود را در بخش "پرسش و پاسخ " مطرح کنند
      با ما همراه باشید   
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.