رفتن به مطلب
امکانات انجمن
  • مهمانان محترم می توانند بدون عضویت در سایت در بخش پرسش و پاسخ به بحث و گفتگو پرداخته و در صورت وجود مشکل یا سوال در انجمنن مربوطه موضوع خود را مطرح کنند

iran rules jazbe modir
snapphost mahak

weeds

Trick-windows روشن کردن کامپیوتر با کیبورد

پست های پیشنهاد شده

برای این کار بعد از Restart کردن و قبل از ورود به ویندوز کلید Del را روی صفحه کلید فشار دهید و وارد تنظیمات Bios شوید . در این قسمت وارد بخش Power Manegment Setup شوید.

عبارت Power On By Keyboard را یافته و پس از رفتن بر روی آن Enter را فشار دهید تا صفحه ای ظاهر شود که این بار شامل 3 گزینه است :

گزینه اول Disable می باشد که نشانه غیر فعال بودن این امکان می باشد.

دومین گزینه Password می باشد در این جا نیز باید گزینه دوم را انتخاب کنید پس از انتخاب این گزینه عبارت KB Power On Password را یافته و Enter را بزنید در این هنگام رایانه از شما پسوردی می خواهد که کامپیوتر با آن پسورد روشن شود پسورد را وارد کرده و Enter را زده ، دوباره پسورد را می خواهد که با وارد کردن دوباره پسورد به کار خود پایان دهید.

پس از انجام مراحل بالا گزینه Save And Exit را زده و از تنظیمات مادربورد خارج شده و کامپیوتر ری استارت می شود از این به بعد کامپیوتر شما علاوه بر دکمه Power با کیبورد هم روشن می شود.

پسند شده توسط Moeein Seven و ReZa CLONER

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• mehdi مهمان
      توسط mehdi مهمان
      سلام
      من یه لوگو دارم که پشتش سفیده
      میخوام پشتشو حذف کنم و فرمتشو png سیو کنم
      select نمیخوام بکنم
      ایا راه ساده تری هست؟
    • ali مهمان
      توسط ali مهمان
      من تازه ویندوز10 نصب کردم
      ولی الان زبان کیبورد من فقط انگلیسی هست
      هنوز با این ویندوز اشنا نیستم چجوری میتونم زبان فارسی اضافه کنم؟
    • توسط  Moeein Seven
      باتری لپ‌تاپ‌ها عمر دائمی ندارند. اما می‌توان با بررسی و نظارت بر روی سلامت‌ها در افزایش طول عمر آن‌ها کوشید. با استفاده از ترفندی ساده در محیط ویندوز می‌توانید از سلامت باتری لپ‌تاپ خود آگاه شوید.

ابتدا در محیط ویندوز کلیدهای ترکیبی Win+R را فشار دهید تا پنجره‌ی Run باز شود.

سپس در محیط Run عبارت CMD را وارد کرده و Enter بزنید.

حال در محیط خط فرمان دستور زیر را وارد کنید:
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      گزارش سلامت باتری، در قالب یک فایل html در محلی که خط فرمان در آن قرار گرفته است ذخیره می‌شود. اکنون کافی است به محلی که این فایل قرار دارد بروید و فایل ذخیره‌شده را با مرورگر خود باز کنید.
      در این فایل اطلاعات دقیقی شامل جزئیات باتری، ظرفیت ذخیره‌سازی و طول عمر تقریبی باتری مشاهده خواهید کرد.

این اطلاعات می‌توانند برای شما بسیار مفید باشند. در واقع به‌ شما نشان می‌دهد که تا چه زمانی شما می‌توانید از این باتری استفاده نمایید.
    • توسط  ramin gsm
      سلام امروز میخام یه برنامه را برای شما معروفی کنم که با اون میشه برنامه های که با پسوند apk یا همون برنامه های اندروید را باز کنه البطه با کامپیوتر اسم این برنامه 
      BlueStacks است اینم لینک دانلود برنامه از سایت رسمی
      برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

اینم لینک مستقیم برنامه

و اینم آموزشش
      دانلود فلیم این آموزش با لینک مستقیم 

شما میتوانید در بخش نطرات مشکلات خود را مطرح سازید تا ما در اسرا وقت به سوالات شما پاسخ بدیم ...
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.