iran rules jazbe modir
snapphost mahak

197

Trick-Android مشکل صفحه قرمز در تبلت های لنوو

پست های پیشنهاد شده

IMG_20170905_204033.thumb.jpg.0e46726c485d569c1f313683fc18d198.jpg#FIX_Error

?مشکل صفحه قرمزدرتبلتهای لنوو

?این مورد در تبلتهایی با پردازنده مدیاتک بعد از فلش بوجود میاد

?راه حل این مشکل اینه که فایلfac.IMgرو رایت کنید?

موفق باشید...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  Victory
      درود
      ۱۰ بار کد ها رو ویرایش کردم البته این ارور نبود الان این ارور میده
    • توسط  Rednofozi
      با سلام در این تاپیک انواع شلر  فیلم اماده میکنم  در پنل های مختلف   سرویس های   مثل وردپرس جومیلا وووو  اختصاصی  خودتون اپلود کرده باشید  فیلمش در این تاپیک قرار میدی  
      قوانین  تاپیک    پست کپی کرده در تاپیک قرار نشه
      از اسپم سوال بی جا خوداریشود در صورت مشاهده با فرد خاصی برخورد میگردد
      یا حق
    • توسط  arman
      سلام من به هر سایتی نفوذ میکنم نمیتونم شل آپلود کنم به فرمت شل ارور میده با افزونه های tamper data و http live این ها هم نصب نمیشه روی مرورگرم 
      اگه کسی راه دیگه ای میدونه بگه خواهشا
    • توسط  Moeein Seven
      همه ما زندگی سریعتر را دوست داریم. اگر از انتظار برای لود شدن ویندوز ۱۰ خسته شده اید، می توانید با استفاده از راه کار هایی سرعت لود و بوت آن را افزایش دهید.
       راهکار به صورت زیر است :
       برای حل مشکل در بالا آمدن ویندوز ۱۰ و افزایش سرعت بوت ابتدا روی استارت کلیک کنید.  سپس عبارت Power Option را سرچ کنید.  گزینه تنظیمات نیرو یا Power Option را انتخاب کنید و آن را باز کنید.  روی گزینه Choose what the power button does کلیک کنید.  در صورتی که تنظیمات ShutDown خالی باشد، روی گزینه Change settings that are currently unavailable کلیک نمایید.  حال باید گزینه Turn on fast startup را فعال کنید.  روی گزینه Save Changes کلیک کرده تا تنظیمات ذخیره شود.
    • توسط  Moeein Seven
      ابتدا به قسمت تنظمیات گوشی یا Setting مراجعه کنید.  به پایین صفحه مراجعه و گزینه About Device یا About Phone را انتخاب کنید.  سپس در این بخش به دنبال گزینه System update بگردید و بر روی آن تپ کنید.  در مرحله برای جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید بعد با زدن دکمه Setting تیک گزینه Auto Update یا Auto-download over Wi-Fi را بر دارید.  یا گزینه auto-download system update تپ کنید و گزینه Do Not auto-download system update را انتخاب کنید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.