iran rules jazbe modir
snapphost mahak

197

Trick-Android کامبینیشن فایل چیست و چه کاربردی دارد ؟

پست های پیشنهاد شده

کامبینیشن فایل چیست و چه کاربردی دارد ؟

#کامبینیشن 

?کامبینیشن در کل مجموعه کاملی از فایل هایDRK، SBOOT، PIT، CERT، FRP و سایر فایل های هست که قبلا برای حل مشکلات گوشی های سامسونگ استفاده میشود.

?ولی یکی از مشکلات اصلی این بود که مجبور بودیم برای حل مشکل FRP یک فایل و برای تعمیر بوت یک فایل و برای حل مشکل سریال و بیس باند یک فایل جداگانه رو بگیریم.

?همین دلیل مهندسین شرکت سامسونگ تصمیم به عرضه فایل های ترکیبی Combination جدید برای حل مشکلات مدل های روز گوشی های سامسونگ گرفتند.

کامبینیشن فایل چه کاربردی دارد ؟

?فایل های Combination برای مواردی همچون حذف قفل گوگل اکانت (FRP) ،
حل مشکل DRK و حل مشکل گیرکردن روی آرم بعد از فلش یا روت کاربرد دارند.

?این فایل ها در کمپانی سامسونگ جهت تست گوشی استفاده می شوند. 

?نصب این رام ها بر روی اکثر گوشی های که به هر نحو روی آرم گیر کرده و یا اکتیو نمی شوند امکان پذیر است. 

?از دیگر مزیت های این نوع رام ها می توان به مواردی اشاره کرد که با دستکاری شما، سریال گوشی ازبین می رود که با نصب این رام می توانید به سریال اصلی گوشی برگردید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط  arman
      سلام من فایل تروجان ساختم ولی چون حجمش کمه تارگت شک میکنه میخواستم ببینم آیا راهی هست  بشه تروجان رو با یک فایل pdf بایند کنم یا کلا میشه یک فایل pdf بسازم که وقتی میدم به تارگت 
      دسترسی meterpreter بیاد واسم 
    • توسط  arman
      سلام من تو کالی لینوکس ویروس درست میکنم و تمام کار هاش رو انجام میدم
      ولی خوب همونطور که میدونید توسط آنتی ویروس شناسایی و پاک میشه میخواستم ببینم راهی هست که بشه ویروس رو با یک فایل exe سالم مثلا فایل نصبی یک برنامه 
      ترکیب کرد؟
    • علیرضا مهمان
      توسط علیرضا مهمان
      سلام
      چجوری میتونم یه فایلو تو گوشیم مخفی کنم؟
      گوشیم اندرویده

• توسط  Moeein Seven
      ابتدا به قسمت تنظمیات گوشی یا Setting مراجعه کنید.  به پایین صفحه مراجعه و گزینه About Device یا About Phone را انتخاب کنید.  سپس در این بخش به دنبال گزینه System update بگردید و بر روی آن تپ کنید.  در مرحله برای جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید بعد با زدن دکمه Setting تیک گزینه Auto Update یا Auto-download over Wi-Fi را بر دارید.  یا گزینه auto-download system update تپ کنید و گزینه Do Not auto-download system update را انتخاب کنید.
    • توسط  Rednofozi
      ابزار DKMC که مخفف “Dont Kill My Cat” میباشد ابزاری است برای ایجاد

یک شل کد مبهم و پیچیده میباشد که درون عکس انباشته میشود بطوری که هم عکس و هم شل کد

بصورت همزمان ماهیت خود را حفظ خواهند کرد به گونه ای که شک برانگیز نباشد.

ایده ی ایجاد این ابزار برای فرار کردن و دوری از آنالیز های ابزار “Sand Box” که یک برنامه برای آنالیز بدافزار میباشد

طرح ریزی شد لذا ابزار “DKMC” بوجود آمد.

هم اکنون ابزار وابسته به “پاورشل” میباشد و تحت پاورشل قادر به ساخت

شل کد و پیلود برای دسترسی گرفتن و نفوذ به سیستم قربانی

کاربرد دارد…
      لینک گیت هاب این ابزار رو در پایین برای شما عزیزان قرار میدم امیدوارم که خوشتون بیاد :

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.