رفتن به مطلبiran rules jazbe modir
ADS mahak

[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 • مطالب مشابه

  • توسط  ReZa CLONER
   این روز ها که اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در کشور عزیزمان ایران جایگاه گسترده ای را پیدا کرده است که بیشتر هموطنان ایرانی اقدام به نصب و استفاده از این پیام رسان کرده اند و از پیام رسان تلگرام برای گفتگو با دوستان خود استفاده میکنند به همین دلیل پیام رسان تلگرام مورد توجه نفوذگران و هکر ها هم قرار گرفته است که سعی در هک کردن اکانت های کاربران دارند که با روش هایی مانند مهندسی اجتماعی و رات ها و همچنین ویروس ها و روش های مشابه سعی به هک کردن اکانت افراد مختلف در پیام رسان تلگرام میکنند.
   در حال حاضر ما سعی داریم که تا در اینجا با ارائه چند نکته امنیتی موجب جلوگیری هک شدن هموطنانمان شویم که قطعا با رعایت این نکات امنیتی میتوانید تا حد مطلوبی از هک شدن حساب خود در تلگرام جلوگیری به عمل آورید.
   سعی کنید تا حد ممکن هیچ فایلی از کانال های تلگرامی با عناوین فریبنده مانند هک تلگرام هک کلش و موارد از این قبیل را دانلود نکنید.
   همیشه از نسخه رسمی تلگرام استفاده کنید چرا که در سایر نسخه های تلگرام امکان قرار گرفتن ابزار های جاسوسی که موجب هک شدن کاربران قرار دارد همیشه وجود خواهد داشت همچنین رعایت این نکته تلگرام را فقط از وب سایت رسمی این پیام رسان دانلود کنید یکی از نکات مهم و حیاطی جهت جلوگیری از هک شدن تلگرام میباشد چرا که تیم برنامه نویسان تلگرام نسخه قابل تغییر این اپلیکیشن را به صورت رایگان بر روی وب سایت این شرکت برای استفاده برنامه نویسان قرار داده است که میتوان در سیستم تلگرام هر تغییری که مورد نظر برنامه نویس باشد را ایجاد کرد به همین دلیل میتوان با قرار دادن بکدور و .. روش های مشابه اقدام به جاسوسی از کاربران نمود.
   تلگرام دارای یک نسخه Desktop برای سیستم عامل های ویندوز و لینوکس هم میباشد که برای استفاده از این نسخه تلگرام طی یک مرحله اقدام به ارسال کد 5 رقمی به تلگرام شخص میکند که هکر با اجرای هنر مهندسی اجتماعی سعی میکند کد 5 رقمی را از کاربر دریافت و فرد قربانی که مورد نظر اوست را هک کند.
   با رعایت این موارد هرچند ساده میتوان از هک شدن اکانت تلگرام خود جلوگیری کنید.
    
 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
 • جدید...