رفتن به مطلبiran rules jazbe modir
ADS mahak

sh3ikhshahin

ناسا چگونه هک شد؟

پست های پیشنهاد شده

سایت ناسا چگونه Hack شد؟؟؟

 

چند روز پیش وقتی كاربران وب سایت سازمان تحقیقات فضایی ایالات متحده (ناسا) را باز ‌كردند تصویر و جمله‌ای از حضرت امام خمینی (ره) را می‌دیدند، با این متن كه ...

به نقل از پرچم ، چند روز پیش وقتی كاربران وب سایت سازمان تحقیقات فضایی ایالات متحده (ناسا) را باز ‌كردند تصویرو جمله‌ای از حضرت امام خمینی (ره) را می‌دیدند، با این متن كه؛«جنگ ما جنگ عقیده است و جفرافیا و مرز نمی شناسد. پس تا شرك و كفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. ما می دانیم كه جسارت توهین به امام خمینی جز از شما بر نمی آید. این فقط یك اخطار است به سایت های دولتی شما!»

از جملات نشسته بر صفحه اصلی این سایت كه گفته می‌شود یكی از امن ترین سایت های اینترنتی جهان است، معلوم بود كه حمله صورت گرفته باید كار یك گروه ایرانی باشد.

كمی بعد معلوم شد كه به جز این پایگاه اینترنتی، بیش از 500 پایگاه اینترنتی وابسته به اسرائیل نیز مورد هجوم همین گروه قرار گرفته است.
             
در همین باره "مدیر گروه آشیانه" ‌در مصاحبه ای اختصاصی ، هدف از حمله به سایت‌های مذكور را درج اخبار جهت داری علیه ایران و توهین به امام خمینی عنوان كرد.
مدیر تیم امنیت این شبكه ایرانی اظهار داشت: یك گروه بیست نفره در طول یك هفته موفق به هك سایت سازمان فضایی آمریكا، ناسا شدند.

وی افزود: ناسا خبر توهین به امام(ره) را به صورت جانبدارانه در یكی از وب‌سایت‌های زیر مجموعه خود قرار داده بود كه ما با هدف برخورد با این نوع حمایت‌ها به این سایت حمله كردیم و جمله‌ای از حضرت امام(ره) را در این سایت قرار دادیم.

وی از هك هفتصد سایت اسرائیلی از جمله وب سایت شركت پست رژیم صهیونیستی در هفته گذشته خبر داد و تصریح كرد: به زودی دولت الكترونیك این رژیم را مختل خواهیم كرد.

وی در باره حمله به سایت تویتر كه در جریان حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری به صورت جانبدارانه ای از ایجاد شورش در ایران حمایت می‌كرد و تقریبا همزمان با حمله به سایت ناسا مورد حمله قرار گرفته بود گفت: حمله به تویتر كار گروه او نبوده و توسط گروه دیگری از ایرانیان مورد حمله قرار گرفته است.

او در باره هدف از این اقدام گفت: این کار را به این دلیل انجام دادیم که نشان بدهیم ایرانی‌ها هم می توانند سایت های بزرگی مثل ناسا را Hack کنند و بفهمند كه مردم با استعداد ایرانی تروریست نیستند.
              
مدیر این شبكه ایرانی در باره علت حمله با سایت‌های وابسته به رژیم صهیونیستی اسرائیل گفت: به نظر ما اصلا دلیلی ندارد این كشور جعلی دامنه‌ای بر روی اینترنت داشته باشد.
او افزود: ما توانستیم طی یك هفته هفتصد سایت با دامنه اسرائیلی را هك كنیم، از جمله این سایت‌ها، وب سایت شركت پست این رژیم صهیونیستی بود.

وی در باره علت حمله به وب سایت ایالت وینچستروای امریكاگفت: می‌خواهیم ثابت كنیم، قدرت و خلاقیت ما خیلی بیشتر از آن چیزی است كه آن‌ها تصور می‌كنند، رسانه‌های غربی چیزی كه از ایران نشان می‌دهند ما نیستیم. ما رسانه نداریم پس در رسانه‌های آنان خود را نشان می‌دهیم. اگر ناسا بهترین گروه‌های امنیتی را مسئول حفاظت از وب سایتش می‌كند ما به آن سایت حمله می‌كنیم كه ثابت كنیم در جهان بهترینیم.

وی در پایان در باره ارزیابی خود از دانش ایرانی‌ها در این حوزه گفت: رقابت سختی در جهان بر قرار است اما ایرانی‌ها با توجه به امكانات كم، شبكه سرعت پایین و عدم فضای آموزش در این زمینه بسیار عالی كار كردند و در رده بندی های جهانی بین 5 رده اول دنیا هستند.

باید خاطر نشان کرد که سال گذشته نیز سایت موساد ، یكی از بزرگترین سایت‌های رژیم صهیونیستی توسط گروه آشیانه ، DOWN (غیر فعال) شد. این سایت كه یكی از بزرگترین سایت‌های رژیم صهیونیستی است ، توسط گروه آشیانه كه از گروه‌های بزرگ هكری ایران است، DOWN شد.این اقدام در پی جنایات بی رحمانه رژیم صهیونیستی در قبال مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه صورت گرفته بود.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir


  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • جدید...