رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • مطالب مشابه

• توسط  persiansoft
      یک شرکت در حوزه امنیت در مازندران شهر ساری به صورت حضوری قصد همکاری با افراد واجد شرایط را دارد

▫️آشنایی با تست نفوذ و ایمن سازی وب ، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی
      ▫️آشنایی با اصول مدیریت و ایمن سازی سرور های لینوکسی

دارای روحیه کار تیمی و توانمندی یادگیری تکنولوژی های جدید برای جذب افراد جز الزامات اولیه می باشد.

• توسط  epicaler
      سلام
      کالی64 بیت روی روی virtual box نصب کردم، بعد از استارت کردن و وارد شدن، شروع میکنه به دانلود یک سری داده. 
      در حالت عادی متوجه این دانلود نمیشم چون پیام یا اعلانی مبنی بر دانلود نمیده. اما رو ویندوز میزبان یک برنامه du speed meter دارم که وضعیت دانلود و اپلود رو کنترل و کنتور میکنه.
      با استارت کردن کالی و ورود بهش(نه قبل از اون) برنامه ماکزیمم سرعت دانلود رو نشون میده.
      چطوری میشه فهمید چی در حال دانلوده و چطوری مشکلشو حل کنم؟
      با تشکر
    • توسط  Doctor Robot
      کاربرد پایتون در شبکه
      میدانیم پایتون زبانی است با قابلیت های بسیار، ازبرنامه نویسی برای وب گرفته تاهوش مصنوعی و....
      امروز میخواهیم قدرت این زبان محبوب را در شبکه بررسی کنیم و بفهمیم چه کاربردی دارد؟
      چگونه میتوان از این زبان در بحث شبکه استفاده کرد؟
      زبان پایتون با استفاده از ماژول خود به نام سوکت در شبکه کار میکند پس قبل از آن ما شما را با تاریخچه این ماژول وهمچنین تعریفی ازآن آشنا میکنیم سپس آموزش پایتون سوکت را به طورمختصر برای  شما بیان میکنیم  پس باماهمراه باشید.
    • توسط  Victory
      سلام دوستان داخل این اموزش و اولین اموزش,  نحوه ای نفوذ به ویندوز 10 رو فرا میگیریم
      سیستم مورد نیاز:کالی لینوکس(البته من از کالی استفاده میکنم شاید بعضی از دوستان ابزار متاسپلویت روی ویندوز نصب کرده باشند.

کیفیت خووب

آموزش:

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      پسورد:
      برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• توسط  nashenas223
      با سلام و خسته نباشید طی مشکلاتی که با فدورا داشتم تصمیم گرفتم به سمت اوبونتو بیام ولی آموزشی درست کنم که برای هر دو سیستم عامل به درد بخوره.
      برای شروع روی سیستم عامل خود اگه ویندوزی هستید(بدم میاد از ویندوز کارا) یا مک(بچه بازی ها چیه لینوکسی بشید) شبیه ساز نصب کنید.
      یکی از نسخه های لینوکس را دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من لینوکس مینت هست mint هست دانلود کنید و روی شبیه ساز خودتون نصب کنید در قسمت بعدی آموزش نصب رو مدیم.

آموزش های من جنبه ی طنز داره کسی به دل نگیره ببینید آخر تمرین بهتر یاد میگیرید تا کسی که جدی درس میده جدی جدی حوصلتونم سر میده ولی من شوخی شوخی لینوکستون میکنم و همه بهتون حسادت میکنن علت کارم به خاطر اینکه سیستم عامل هکر هارو نصب میکنید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...