رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

پست های پیشنهاد شده

⚠️بدافزار خطرناک Industroyer با توانایی اختلال در انتقال برق، آب و گاز شهری

دو شرکت امنیتی سرشناس ESET و Dragos ابعاد تازه‌ای را از یک بدافزار خطرناک افشا کرده‌اند که می‌تواند شبکه برق شهری را مختل کرده و حتی به دیگر زیر ساخت‌های حیاتی کشورها لطمه وارد کند. محققان، این بدافزار را عامل قطع گسترده برق در دسامبر 2016 در کشور اوکراین اعلام کرده‌اند.

این دومین بدافزاری است که بدون نیاز به مداخله نفوذگران، این امکان را فراهم می‌کند تا با دسترسی به سیستم‌های آلوده، فرایندهای تجاری و صنعتی را مختل کند.

❌پیش از این استاکس نت در سال 2010 میلادی توسط ایالات متحده آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی با هدف حمله به برنامه‌های اتمی کشورمان توسعه یافته بود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  Doctor Robot
      یک سایت چطور هک می شود؟
      اول از همه باید بدانید که هکر فردی مثل من و شماست. البته دارای دانش هک کردن سایت می باشد که در بیشتر موارد این کار را با ابزارها و نرم افزارهایی که از قبل نوشته شده است انجام می دهد. پس با این حال حتی شما هم می توانید یک هکر باشید. مثلاً فرض کنید روالی را برای بارگذاری کردن یک فایل روی هاست یاد می گیرید و پس از آنکه آن فایل را اجرا کردید، دسترسیِ شما محرز می گردد.
      یک هکر معمولاً از رخنه ها و منافذی که ما به عنوان مدیران سایت ها ایجاد می کنیم برای نفوذ به سایت استفاده می کند. قرار نیست یک هکر جادوگری کند و با خواندن یک وِرد وارد سایت های ما شود! ما باید نسبت به امنیت سایت خود آگاه باشیم و سعی کنیم با بستن منافذ ورود، جلوی دسترسیِ این افراد به سایت را بگیریم.
      به طور کلی امن کردن سایت را ما در دو سطح کلی می توانیم انجام دهیم:
      در سطح سرور سایت در سطح تنظیمات سایت و فضای میزبانی
    • توسط  Doctor Robot
      باگ چیست ؟
      در سال 1945 ماشین حسابی به مشکل بر خورد و از کار افتاد که خانمی با نام گریس هاپر به جستجو و رفع این مشکل پرداخت و شروع به جستجو کرد و جالب است که بدانید مشکل از وجود یک حشره در میان قطعات دستگاه بود و زمانی که ان حشره را از میان قطعات بیرون کشیدند دستگاه مجدد شروع به کار کرد
      اما امروزه باگ ها به دلیل وجود حشرات نیستند بلکه باگ ها از اشتباهات برنامه نویسان به وجود می اید که باعث به وجود امدن مشکلاتی ازجمله مشکلات امنیتی می شود و هکر ها از این مشکلات امنیتی می توانند استفاده کنند و به هدف دلخواه خود دست پیدا نمایید که در ادامه بیشتر با این موضوع مهم اشنا خواهید شد.
    • توسط  kamangir
      فیلم آموزشی دیفیس کردن سایت
      اولین فیلم آموزشیم هست امید وارم خوشتون بیاد

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
    • توسط  kamangir
      دوستان به هیچ عنوان به هیچ کس مدیریت سایت رو ندید و اگه میدید تهد بگیرید.

من به ابراهیم واکر مدیریت دادم اونم از این اعتماد من سوع استفاده کرد و به بهونه ی عوض کردن قالب سایت منو دیفیس کرده.
      جالب این جاست که من روی رزبلاگ آوردم خجالتم نمیکشه تو اینستاش میزنه دو بار توسط تیم ما هک شده؟
      خخخخخ
      خجالت بکش میترسی ما فالوت کنیم اینستات بره بالا خوب بگو آنفالو میکنم چرا بلاک میکنی و جواب نمیدی؟

دوستان با سند و مدرک میگم این آقا کلاهبردار هست

لطفا به این آقا اعتماد نکنید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...