رفتن به مطلبiran rules jazbe modir
ADS mahak

پست های پیشنهاد شده

احتمالا مطلع  هستید که جدیدترین نسخه آی‌او‌اس در اختیار کاربران محصولات مجهز به این سیستم‌عامل قرار گرفت و بنابر اعلام رسمی اپل تاکنون ۵۴ درصد از دارندگان دیوایس های اپل،دستگاه خود را به نسخه iOS 10 به‌روزرسانی کردند.مطمئنا به‌روزرسانی به نسخه جدید با جذابیت‌های زیادی همراه است که آشنایی سریع با آنها می‌تواند لذت این جذابیت‌ها را بیشتر کند

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

خواب کافی با آیفون

دستگاه‌های هوشمند روز به روز هوشمندتر می‌شوند و کارهای بیشتری را برای کاربران مدیریت می‌کنند. این روزها نسخه ۱۰ آی‌او‌اس مدیریت خواب و بیداری کاربران را نیز به دست گرفته و به شما می‌گوید چه زمانی بخوابید و چه زمانی بیدار شوید!

اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که مدیریت این کار از دستتان خارج شده و دیروقت می‌خوابید و زود بیدار می‌شوید یا به عبارت دیگر همواره با مشکل کم‌خوابی مواجه می‌شوید، پیشنهاد می‌کنیم از این روش کمک بگیرید تا یک بار برای همیشه این مشکل را حل کنید:

از فهرست برنامه‌ها روی اپلیکیشن Clock فشار داده و تب جدیدی را که با عنوان Bedtime در این اپلیکیشن مشاهده می‌شود انتخاب کنید.

روی گزینه Get Started فشار دهید تا مراحل فعال‌سازی این قابلیت آغاز شود.

در اولین اقدام باید زمان بیدار شدن از خواب را مشخص کنید. به‌عنوان مثال چنانچه ساعت ۷ صبح از خواب بیدار می‌شوید ساعت ۷ را مشخص کرده و روی Next فشار دهید.

نوبت به انتخاب روزهای کاری می‌رسد. یا به عبارت دیگر روزهایی که شما باید در ساعت مشخص شده در مرحله ۳ بیدار شوید. در حالت پیش‌فرض تمام روزهای هفته فعال هستند و شما می‌توانید با فشار روی نام هر روز، آن را غیرفعال کنید.

مشخص کردن مدت زمان لازم برای خواب، در این مرحله صورت می‌گیرد. در بیشتر موارد باید هشت ساعت را انتخاب کنید، اما این انتخاب کاملا شخصی است و هر کاربری می‌تواند هر مدت زمانی را برای خوابیدن انتخاب کند.

با انتخاب گزینه Next به مراحل نهایی وارد می‌شوید و در این مرحله باید زمان‌بندی برای اعلام هشدار برای خواب را مشخص کنید. این هشدار می‌تواند در لحظه خوابیدن یا ۱۵ دقیقه تا یک ساعت قبل از آن برای شما نمایان شود.

صدای زنگ موردنظر برای بیدار شدن را انتخاب کرده و در پایان با انتخاب گزینه Save تغییرات را ذخیره کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بستن همزمان تب‌های سافاری

مطمئنا کاربران زیادی با استفاده از مرورگر سافاری در آیفون یا آیپد خود در صفحات مختلف اینترنتی وبگردی می‌کنند و این وبگردی‌ها می‌تواند با باز شدن تب‌های متعددی در مرورگر همراه شود.

گاهی کاربران برای مرتب کردن تب‌های موجود در مرورگر، برخی از آنها را می‌بندند و گاهی نیز تمایل دارند تا تمام تب‌های باز را ببندند تا فضا برای ایجاد تب‌های جدید باز شده و دوباره بتوانند تعداد زیادی از تب‌ها را در این مرورگر باز کنند. در شرایطی که کاربر نیازمند بستن همه تب‌های فعال در مرورگر است و تعداد این تب‌ها نیز زیاد است، انجام این کار کمی خسته‌کننده می‌شود و در این شرایط است که راهکار جدید ارائه شده در نسخه ۱۰ سیستم‌عامل آی‌او‌اس می‌تواند ترفندی کاربردی برای رهایی از این مشکل به‌شمار آید. پس اگر شما نیز با تب‌های بسیاری در مرورگر سافاری سر و کار دارید و می‌خواهید از یک ترفند برای بستن همزمان تب‌ها کمک بگیرید، به روش زیر عمل کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روش اول:

از پایین سمت چپ مرورگر سافاری روی آیکون تب‌ها فشار داده و نگه دارید تا پنجره‌ای شامل عبارت Close # tabs نمایش داده شود.

روی گزینه Close # Tabs فشار دهید. (در دستگاه هوشمند شما به‌جای علامت # تعداد تب‌های فعال در مرورگر نمایش داده می‌شود)

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روش دوم:

از پایین سمت چپ مرورگر سافاری روی آیکون تب‌ها فشار دهید.

در صفحه مدیریت تب‌ها روی گزینه Done که در پایین سمت راست صفحه قابل مشاهده است فشار داده و کمی نگه‌دارید تا پنجره‌ای شامل گزینه Close # tabs نمایش داده شود.

روی گزینه Close # tabs فشار دهید تا همه تب‌های باز بسته شوند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حذف اپلیکیشن‌های پیش‌فرض

بالاخره زمان آن فرا رسیده تا از شر اپلیکیشن‌هایی که به‌صورت پیش‌فرض روی دستگاهتان نصب می‌شوند خلاص شوید. انجام این کار در نسخه‌های مختلف آی‌او‌اس با استفاده از روش‌های متعدد و نیازمند جیلبریک امکان‌پذیر بود، اما حالا می‌توانید به روشی بسیار ساده این کار را انجام دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که همچون دیگر اپلیکیشن‌هایی که قصد حذف آنها را دارید ابتدا از تصمیم‌تان مطمئن شده، سپس روی آیکون اپلیکیشن موردنظر فشار داده و نگه دارید تا آیکون‌ها به لرزه درآیند.

در ادامه روی علامت ضربدر قرمز رنگی که در گوشه بالای آیکون آن نمایش داده می‌شود فشار دهید و پس از تائید درخواست، نظاره‌گر عملیات حذف اپلیکیشن از روی سیستم‌عامل باشید.

 

نکته: برای نصب هریک از اپلیکیشن‌های سیستمی حذف شده از روی دستگاه کافی است با مراجعه به اپ‌استور اپل و جست‌وجوی نام اپلیکیشن موردنظر، پس از مراجعه به صفحه آن اپلیکیشن روی گزینه download-from-cloud کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باز کردن قفل آیفون بدون فشار دکمه اصلی

یکی از ترفندهای مورد استفاده در آی‌او‌اس ۹، فعال‌سازی قابلیت باز کردن قفل صفحه بدون فشار روی کلید اصلی و تنها با لمس انگشت روی آن بود. فعال کردن این قابلیت نه‌تنها فشارهای پی در پی روی این کلید را حذف می‌کرد، بلکه سرعت باز کردن قفل صفحه و دسترسی به اپلیکیشن موردنظر را نیز افزایش می‌داد. حالا در نسخه ۱۰ این قابلیت تغییراتی کرده و بسیاری از کاربران مشاهده می‌کنند که برخلاف نسخه ۹ ‌باید همان گزینه فشار روی کلید اصلی را برای باز کردن قفل صفحه مورد استفاده قرار دهند

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست دارید قابلیت بازگشایی قفل بدون فشار روی کلید اصلی را دوباره فعال کنید؟ انجام این کار در نسخه ۱۰ به روش زیر امکان‌پذیر است:

از فهرست برنامه‌ها روی Settings فشار داده و در ادامه گزینه General را انتخاب کنید.

صفحه را به پایین اسکرول کنید تا گزینه Accessibility را مشاهده کنید سپس روی آن فشار دهید.

دوباره صفحه را به پایین اسکرول کنید تا گزینه Home Button مشاهده شود. روی این گزینه نیز فشار داده و در صفحه جدید کلید وضعیت مقابل گزینه Rest Finger to Unlock را به حالت فعال تغییر دهید.

از حالا به بعد می‌توانید مثل همیشه با لمس تاچ آیدی دستگاه هوشمندتان و بدون نیاز به فشار روی آن، عملیات باز کردن قفل دستگاه را اجرا کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سه‌بعدی لمس کنید

عملیات فشار دادن روی یک آیکون، اپلیکیشن یا هر موضوع دیگر در صفحه‌نمایش و نگه‌داشتن انگشت در همان وضعیت در سیستم‌عامل آی‌او‌اس به قابلیت لمس سه‌بعدی یا همان ۳D Touch معروف است. این قابلیت در نسخه جدید امکانات شگفت‌انگیزی را در اپلیکیشن‌ها و بخش‌های مختلف سیستم‌عامل برای شما فراهم می‌کند که برخی از آنها امکان اجرای ترفندهای بسیار کاربردی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چراغ قوه با نور قابل تنظیم

با اجرای عملیات لمس سه‌بعدی روی آیکون چراغ‌قوه، سه گزینه برای استفاده از نور زیاد، نور متوسط و نور کم هنگام فعال‌سازی چراغ قوه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

 • مطالب مشابه

  • توسط  ReZa CLONER
   1_وارد تنظیمات و قسمت Carrier شوید
   2_حال گزینه Automatic را غیرفعال کنید
   3_منتظر باشيد تا اپراتورهاى ديگر شناسایی شوند و یکی از آن‌ها را انتخاب کنید
   برای مثال اگر سیم‌کارت شما ایرانسل است گزينه همراه اول را انتخاب كنيد.
   حالا آيفون شما از دسترس خارج شده است.
  • توسط  Moeein Seven
   خیلی از کاربر هایی که برنامه ها را از اپ استور خریداری میکنند بعد از شارژ کردن اپل ایدی خود هنگام خرید از اپ استور با پرسش های امنیتی یا همان security questions مواجه میشوند که ممکن است شما جواب این سوالات را در ذهنتان نداشته باشید که در این صورت نمیتوانید چیزی را از اپ استور خریداری کنید.
   چطور security questions اپل ایدی خود تا تغییر دهیم؟ 
   با  مرورگر به آدرس برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
   مراجعه فرمایید. بر روی صفحه باز شده گزینه Manage your Apple ID را انتخاب نمایید. با اپل ایدی خودتان وارد شودید. یک منو Edit your Apple ID باز شده که شما باید از این بخش گزینه Password and Security را انتخاب نمایید  سوال مورد نظر خود را انتخاب کنید و جوابی که به خاطر خود میسپارید به این سوال بدهید تا ان را فراموش نکنید. گزینه Save را انتخاب کنید. اگر به ايميل نجات دهنده دسترسي نداريد باید از طریق تماس یا ایمیل با اپل در ارتباط باشید ولی چون تماس تلفنی فقط از طریق اسکایپ برای کاربر های ایرانی قابل انجام هست ما برای شما ایمیلی که باید اپل ارسال کنید را اماده کرده ایم 

   apple ID: ادرس اپل ایدی شما
   password: پسورد شما
   Thanks in advance
   sincerely Yours
   your name اسم شما به زبان انگلیسی  
    این ایمیل رابه آدرس زیر ارسال کنید 
  • توسط  Moeein Seven
   چگونه نويز صدا را در تماسها حذف كنيم 
   گوشي‌هاي آيفون امکانات زیادی در خود دارند که براي مثال مي‌توان به ويژگي حذف صداهاي اضافي محيط هنگام برقراري تماس تلفني اشاره کرد.
   اين ويژگي هنگام برقراري تماس امکان شنيدن صدايتان را به شکلي واضح و بدون هيچ صداي اضافه به طرف مقابل مي‌دهد و Phone Noise Cancellation نام دارد. اين ويژگي از دو ميکروفون موجود در آيفون استفاده مي‌کند، صداهاي موجود را دريافت مي‌کند و سپس صدايي را که با ميکروفون اصلي تلفن، يعني ميکروفون پاييني، ضبط شده بدون هيچ نويزي به‌عنوان خروجي تحويل مي‌دهد. تمام اين مراحل در کمتر از يک ثانيه انجام مي‌شود و شما فرايند آن را متوجه نمي‌شويد.
   اگر می خواهید که اين ويژگي را در آيفون خود فعال کنید، ابتدا به تنظيمات برويد و سپس به منوي General برويد.
   در اينجا منوي Accessibility را انتخاب کنيد. سپس کمي به پايين اسکرول کنيد تا گزينه مربوط به Phone Noise Cancellation را ببينيد. از همين‌جا مي‌توانيد اين گزينه را خاموش يا روشن کنيد.
    
  • توسط  Moeein Seven
   بسیاری از افراد هستند که یکسری فایل و عکس خصوصی دارند و برای حفظ کردن آنان از دید دیگران، نیاز به پنهان کردن و یا قفل گذاری هستند.متاسفانه چنین قابلیتی بطور پیشفرض برروی آیفون نیست و شما نمی توانید گالری خود و یا برنامه های نصب شده را قفل گذاری کنید و تنها کسانیکه گوشی خود را جیلبریک کرده اند  با نصب توییک می توانند اینکار را انجام دهند. حال تنها راه حل موجود، نصب برنامه های مخصوص حفظ فایل های شخصی است که در اپ استور موجود می باشد.
     برای این کار ابتدا برنامه زیر را از اپ استور دانلود و اجرا کنید برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      اكنون یک رمز عبور برای برنامه تایپ کنید.   سپس از شما می خواهد که سوال امنیتی در صورت فراموشی رمزعبور وارد کنید. حال برای اضافه کردن عکس هایتان، گزینه photos را در برنامه انتخاب کرده و برروی گزینه + تپ کنید.  یک آلبوم بسازید. پس از ساخت آلبوم وارد آن شوید و گزینه Import   را انتخاب کرده و سپس import from Album را تپ کنید  حال عکس هایی که می خواهید در این برنامه محفوظ نگه دارید را انتخاب کنید.  پس از انجام تمامی مراحل بالا، عکس های شما داخل برنامه ذخیره می شوند و می توانید از قسمت گالری گوشی پاک کنید. هنگام ورود به این برنامه از شما رمزعبور می خواهد.هچنین می توانید فایل، یادداشت ها و ویدیو خود را نیز به این برنامه انتقال دهید.
    
  • توسط  Moeein Seven
   تاحالا برای شما اتفاق افتاده است که قبل از خواب با دیوایس خود موزیک پخش کنید و بخواهید  پس از چند ساعت، موسیقی بطور خودکار متوقف شود؟ 
   شما برای اینکار نیاز به هیچگونه برنامه جانبی ندارید و با تایمر پیش فرض آیفون می توانید زمان قطع شدن موزیک را تنظیم کنید.
     ابتدا برنامه Clock را باز کرده و سپس تایمر را انتخاب کنید.  سپس برروی گزینه When Timer Ends تپ کنید.  در اینجا به آخر صفحه بروید و گزینه Stop Playing  را انتخاب کنید و set را بزنید.  حال به تایمر زمان متوقف شدن موزیک را بدهید و سپس start را انتخاب کنید..   اکنون با خیالت راحت به موزیک خود گوش دهید. موسیقی شما پس از پایان تایمر، قطع خواهد شد.
 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
 • جدید...