رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

Doctor Robot

Miscellaneous چگونه پخش زنده در اینستاگرام را ضبط کنیم

پست های پیشنهاد شده

در قابلیت جدیدی که اینستاگرام برای کاربران خود گذاشته افراد می توانند به صورت زنده از محلی که در آن حضور دارند فیلم بفرستند اما امکان ذخیره این فیلم ها نه برای فرستنده میسر است و نه برای بیینده و گویا مدیران اینستاگرام هم قصد ندارند به این زودی‌ها چنین قابلیتی بر روی نرم افزار خود قرار دهند.

برای حل این مشکل باید از راه های غیر مستقیم اقدام به ضبط ویدئو کرد هر چند این امکان فعلا فقط بر روی گوشی هایی که با سیستم عامل اندروید کار می کنند وجود دارد و در گوشی های اپل به دلیل پیچیدگی نرم افزاری که در سیستم آی او اس وجود دارد این امکان هنوز میسر نشده است و تنها راه برای کاربران این گوشی مشاهده اینستاگرام از روی مک‌بوک است.

کاربران سیستم‌عامل اندروید برای ضبط گزارش‌های live در اینستاگرام می‌توانند از برنامه AZ Screen Recorder کمک بگیرند. بدین ترتیب که پس از نصب این برنامه وارد آن شده و به بخش تنظیمات نرم‌افزار بروید. در بخش Video گزینه اول یعنی Presets را انتخاب و در صفحه جدیدی که پیش روی شما قرار می‌گیرد بالاترین وضوح تصویر را انتخاب کنید.

حالا دوباره به بخش Video برگردید و گزینه Resolution لمس و بعد هم Max را انتخاب کنید.برای اینکه صدای گزارش live هم به بهترین شکل و کیفیت ضبط شود به بخش تنظیم صدا یا Audio اپلیکیشن بروید. در این قسمت به بخش Source رفته و بعد هم گزینه Internal را انتخاب کنید. بعد از انجام این مراحل از تنظیمات برنامه خارج شوید و روی دکمه آیکن برنامه که در میانبر صفحه نمایشگر دیده می‌شود کلیک کنید. حالا می‌توانید به برنامه اجازه دهید که از صفحه نمایشگر شما فیلم بگیرد. AZ Screen Recorder قابلیت نصب روی گوشی با سیستم عامل اندروید ۵ به بالا را دارد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  nashenas223
      با سلام و خسته نباشید طی مشکلاتی که با فدورا داشتم تصمیم گرفتم به سمت اوبونتو بیام ولی آموزشی درست کنم که برای هر دو سیستم عامل به درد بخوره.
      برای شروع روی سیستم عامل خود اگه ویندوزی هستید(بدم میاد از ویندوز کارا) یا مک(بچه بازی ها چیه لینوکسی بشید) شبیه ساز نصب کنید.
      یکی از نسخه های لینوکس را دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من لینوکس مینت هست mint هست دانلود کنید و روی شبیه ساز خودتون نصب کنید در قسمت بعدی آموزش نصب رو مدیم.

آموزش های من جنبه ی طنز داره کسی به دل نگیره ببینید آخر تمرین بهتر یاد میگیرید تا کسی که جدی درس میده جدی جدی حوصلتونم سر میده ولی من شوخی شوخی لینوکستون میکنم و همه بهتون حسادت میکنن علت کارم به خاطر اینکه سیستم عامل هکر هارو نصب میکنید.
    • توسط  nashenas223
      با سلام و خسته نباشید. 😄
      بهترین میز کار برای کسانی که میخواهند از ویندوز مهاجرت کنن یا میز کاری میخواهند که جذاب باشه من بهشون xfce پیشنهاد میکنم.
      خودم از این میز کار استفاده میکنم.
      امکانات جالبی داره نه خیلی برای حرفه ای هاست و نه خیلی برای مبتدی هاست یک چیزی ما بین این ها کسانی که لینوکس کار میکنند میدونند چی میگم.
      اینم بگم بنده fedora استفاده میکنم،با کسانی که از نسخه های دیبیان مثل اوبونتو یا مینت استفاده میکنند کاری ندارم چون انجمن و منابع خوبی برای آموزش داره.
      کسانی که میخواهند فدورا یاد بگیرن میتونن درخواست اموزش بدن در زیر همین پست اختصاصی برای انجمن بهشون به صورت خصوصی با هزینه ی کم یا عمومی مقدماتی یادشون بدم. 💪
      درمورد توضیع های لینوکس در پست بعدی بیشتر صحبت میکنم.
      با تشکر از دوستان (:
    • توسط  blackpetya
      باسلام با اموزش نصب میزکار gnome بر روی یونیکس با شما هستیم .
      در یونیکس کامندی خود تایپ کنید :‌
      برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      بعد از تایپ کردن دستور بالا میزکار gnome نصب خواهد شد و با دستور reboot یونیکس خود را ریستارت کرده و از یونیکس با محیط گرافیکی خود لذت ببرید .
      باتشکر امیدوارم خوشتان امده باشد
    • توسط  Moeein Seven
      مشاهده ویدیو های کدگزاری شده در یوتیوب
      برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      با وارد کردن این کد  در "یوتویوب" ویدیو های کد گزاری شده
    • توسط  Moeein Seven
      معرفی سایت های دارک وب DarkWeb

در این تاپیک سایت های دارک وب معرفی و ادرس آن ها با دامنه .onion برای شما عزیزان قرار داده میشود
      مسعولیت هرگونه استفاده نادرست از این وبسایت ها بر عهده کاربران است 
      موفق باشید
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...