رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

P$YCH0S0C!@L

انتشار اپلیکیشن تلگرام برای ساعت های هوشمند اندروید ور

پست های پیشنهاد شده

ساعاتی پیش نسخه‌ای مخصوص از اپلیکیشن تلگرام برای Android Wear 2 منتشر شد که به لطف آن، از این پس می‌توانید تلگرام را در ساعت‌های هوشمند خود نیز در اختیار داشته باشید.

پس از آنکه گوگل از Android Wear 2 برای ساعت‌های هوشمند پرده‌برداری کرد، تلگرام نیز نسخه‌ای مخصوص از اپ خود برای این گجت‌های پوشیدنی منتشر کرده که هم‌اکنون به‌طور رسمی در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نسخه دارای تمامی امکانات اصلی تلگرام است و برای مثال در ارسال متن، استیکر، صدا، اموجی و‌... هیچ محدودیتی نخواهید داشت. اگر کنجکاو هستید که از شکل و شمایل اجرای تلگرام در ساعت هوشمند آگاه شوید یا اگر احساس می‌کنید استفاده از تلگرام در صفحه‌ی کوچک ساعت هوشمند سخت یا حتی غیرممکن است؛ پیشنهاد می‌کنیم فایل گیف زیر را مشاهده کنید تا شما هم مانند ما از عملکرد عالی این اپ و استفاده‌ی آسان آن شگفت‌زده شوید.

در نسخه‌ی Android Wear تلگرام شما می‌توانید چت‌ها یا مخاطبین خود را مرور کنید و علاوه بر امکان ارسال پیام، استیکر یا وُیس، قادر به ساخت گروه نیز باشید. اگر کاربر تلگرام هستید و ساعت هوشمند شما نیز از Android Wear 2 بهره‌مند است، می‌توانید با استفاده از این نسخه از ویژگی‌هایی همچون دریافت نوتیفیکیشن و خواندن پیام‌ها و پاسخ به آن‌ها بدون مراجعه به گوشی بهره‌مند شوید. همچنین این نسخه از تلگرام از چند پوسته‌ی رنگی نیز برخوردار است که می‌توانید بنا بر سلیقه‌ی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

a_bo5d291lli29k69mkn5m6pl57nl7kkl799l899797694-693z__a31c8.MP4

5d3ba67a-f096-4c81-b1f7-a07a584bffbf.thumb.jpg.dd6d11b2715bb39c0cc1e64a7d302314.jpg

همچنین تلگرام در این خبر و بعد از اشاره به وجود چند پوسته برای AndroidWear، اعلام کرده است که این ویژگی به‌زودی به نسخه‌ی موبایل تلگرام نیز اضافه خواهد شد. هم‌اکنون نسخه Androidwear تلگرام در پلی‌استور قابل دانلود است و می‌توانید از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این نسخه باید از AndroidWear 2 برخوردار باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

• مطالب مشابه

• توسط  SoldierAnonymous
      دوستان این برنامه فقط طراحی رابط کاربری ( ui ) می باشد. و توسط فریم ورک گوگل فلاتر طراحی شده است ( در مورد این فریم ورک 
      برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      بخوانید ) . سورس برنامه :
      دانلود برنامه :  لینک دانلود جدید بزودی پس از کمی ویرایش قرار میگیرد...
      تصاویری از برنامه :

• توسط  sh3ikhshahin
      متن مربوطه:
      سلام کاربر گرامی
      به اطلاع رسیده است که حساب کاربری شما به دلیل استفاده نادرست، حذف خواهد شد. 
      برای جلوگیری از غیرفعال و حذف شدن اکانتتان،  کارهای زیر را انجام دهید :
      1- ابتدا شماره تلگرام خود را برای ما ارسال کنید. 
      2- سپس ربات ما از سمت سرور،  برای شما کد 5 رقمی ارسال خواهد کرد،  آن کد را کپی و برای ما ارسال کنید. 
      1- The first issues of the Telegram to send us 
      2- Other Bot then,  we send to you with the code to copy and pastes the code to send us up to prevent your account being Deleted From. 
      Thanks
      Telegram Support Team

• توسط  Victory
      سلام 
      چطور میتونم به گوشی نفوذ کنم و دسترسی بگیرم که بتونم پیام های واتس اپش یا ...، ببینم
      ممنون 
    • توسط  shadowcup
      سلام  دوستان یه مشکل در زمینه ی هک گوشی های اندرویدی با کالی لینوکس داشتم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      من از طریق متاسبلویت میتونم به گوشی نفوذ کنم ولی مشکل اینه که فقط دستگاه های داخل شبکه ی خودم قابل نفوذه
      یعنی فقط گوشی هایی که به وایفای خونه وصل هستن قابله هکه میخواستم بدونم دلیل این محدودیت چیه و چجوری میتونم رفع کنم ممنون
      کدی که وارد میکنم برای ساخت اینه

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...