رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • مطالب مشابه

• توسط  SoldierAnonymous
      دوستان این برنامه فقط طراحی رابط کاربری ( ui ) می باشد. و توسط فریم ورک گوگل فلاتر طراحی شده است ( در مورد این فریم ورک 
      برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      بخوانید ) . سورس برنامه :
      دانلود برنامه :  لینک دانلود جدید بزودی پس از کمی ویرایش قرار میگیرد...
      تصاویری از برنامه :

• توسط  Victory
      سلام 
      چطور میتونم به گوشی نفوذ کنم و دسترسی بگیرم که بتونم پیام های واتس اپش یا ...، ببینم
      ممنون 
    • توسط  shadowcup
      سلام  دوستان یه مشکل در زمینه ی هک گوشی های اندرویدی با کالی لینوکس داشتم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      من از طریق متاسبلویت میتونم به گوشی نفوذ کنم ولی مشکل اینه که فقط دستگاه های داخل شبکه ی خودم قابل نفوذه
      یعنی فقط گوشی هایی که به وایفای خونه وصل هستن قابله هکه میخواستم بدونم دلیل این محدودیت چیه و چجوری میتونم رفع کنم ممنون
      کدی که وارد میکنم برای ساخت اینه

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
    • علیرضا مهمان
      توسط علیرضا مهمان
      سلام
      چجوری میتونم یه فایلو تو گوشیم مخفی کنم؟
      گوشیم اندرویده

• توسط  Moeein Seven
      ابتدا به قسمت تنظمیات گوشی یا Setting مراجعه کنید.  به پایین صفحه مراجعه و گزینه About Device یا About Phone را انتخاب کنید.  سپس در این بخش به دنبال گزینه System update بگردید و بر روی آن تپ کنید.  در مرحله برای جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید بعد با زدن دکمه Setting تیک گزینه Auto Update یا Auto-download over Wi-Fi را بر دارید.  یا گزینه auto-download system update تپ کنید و گزینه Do Not auto-download system update را انتخاب کنید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...