رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

پست های پیشنهاد شده

telegram channel   jazbe modir

روش های هک یک وبلاگ:

1-فیک پیج
2-کوکی
3-کیلاگر

تعاریف:

الف)فیک پیج:فیک پیج در حقیقت یک صفحه دروغین از لاگین سایت یا... ممکنه ماله هر صفحه ای باشه!
این رو هم اضافه کنم که با فیک پیج هرچیزی رو میشه هک کرد و فقط مختص وبلاگ نیست!
ب)کوکی:کوکی یعنی پسورد و اطلاعاتیست که درون یک مرورگر ذخیره شده است و این پسورد ها توسط خود فرد ذخیره شده! مثلا شما در یک سایت ثبت نام میکنید حال میخواهید به ان لاگین شوید اگر مرورگر شما فایرفاکس باشه یا کروم از شما میپرسه که ایا این پسورد و یوزر در مرورگر ذخیره شود؟ دیگه با خودتونه!
با کوکی ها میشه حتی کارت های بانکی رو هم هک کرد چون مرورگر فایرفاکس این اطلاعات رو هم ذخیره میکند!
ج)کیلاگر:نام دیگر کیلاگر تروجان است که توسط برنامه میتواید تروجان بسازید هم دستی! ما فعلا با برنامه سروکار داریم!با تروجان میشه رمز هایی که توسط کاربر نوشته میشود را دزدید! البته کار های خطرناک تر از این میشه با تروجان انجام داد به عنوان مثلا سوزاندن Cpu یا فرمت کردن درایو C و مرگ ویندوز!
.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الف)فیک پیج:همانطور که گفته شد فیک پیج یک صفحه دروغینه پس اول از همه ما باید فیک پیج دروغین قسمت لاگین وبلاگ مورد نظر را پیدا کنیم مثلا وبلاگ زیر:

Israelovers.loxblog.com

اگر بخواهیم این وبلاگ را هک کنیم (قبلا هک شده) باید برویم به این ادرس:

loxblog.com

و یک فیک پیج از این ادرس بگیریم:

loxblog.com/login.php

خب فیک پیج رو هم میتونید بسازید هم امادشو پیدا کنید تو گوگل سرچ کنید هست هر کسی هم خواست اموزش ساختشو یاد بگیره pv بگه!

حال زمانی که فیک پیج را تهیه کردید باید یک هاست تهیه کنید (حتما باید هاست مورد نظرتون php رو ساپورت کنه)
من این هاست را پیشنهاد میکنم چون هم رایگانه هم php ساپورت میکنه

xzn.ir
بعد از تکمیل مراحل وارد مدیریت فایل ها شوید.درون فولدری که فیک پیج قرار داره دو فایل بنام Index.html و post.php وجود داره.در داخل هاست از طریق مدیریت فایل ها یک فولدر باز کرده و این دو فایل را اپلود کنید روی هاستتون.حال فیک پیج بصورت لینک در امده.حال باید به ادمین نزدیک شوید و از روش مهندسی اجتماعی او را گول بزنید (مهندسی اجتماعی یعنی شما با قدرت بیانتون ذهن رو را منحرف کنید تا پسورد و یوزرشو داخل فیک پیج بزنه)بعد از وارد کردن یوزر و پسورد کار تمام است و داخل فولدر فیک پیج واقع در هاست یک تکست باز شده بنام Username.txt اگر اشتباه نکنم.او را باز کنید میبینید که یوزر و پس قربانی درون تکست ذخیره شده

لینک به ارسال

ب)کوکی:شما باید هاستی پیدا کنید که Shell_exec رو ساپورت کنه که من فکر نکنم هاست های رایگان ساپورت کنن این قابلیت را! 

لینک زیر را دانلود کنید:

برای مشاهده ی این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

درون فولدر Index.php و upload.php وجود داره حال لینک سایتتون رو بدید به طرف مثلا Yourwebsite.com البته بگم میتونید فایل Index.php رو تغییر نام کنید و به قربانی بدید. وقتی قربانی سایت رو باز کنه تمام کوکی های فایر فاکسش درون فایل cookies.sqlite ذخیره میشود درون هاست شما! که حجم زیادی نداره بعد باید فایل cookies هک شده رو با  cookies خودتون replace کنید

فقط یه نکته دیگه مونده و اونم اینه که فایل index.php نیاز به ویرایش داره و داخل سورس برنامه باید به جای yourwebsite نام سایتتونو وارد کنید

*توجه* این روش برای مرورگر فایر فاکس که با کمی تغییر میتونید برای مرورگر های دیگه هم استفاده کنید!

لینک به ارسال

ج)کیلاگر یا تروجان:شما باید برنامه ای که بتونید باهاش تروجان بنویسید را تهیه کنید
بعد از نوشتن تروجان کافیه اون رو به طرف بدید که فکر نکنم طرف اسکل باشه اونم بگیره شما باید از روش مهندسی اجتماعی استفاده کنید مثلا بهش بگید این برنامه میتونه رمز سایت ها رو بده! و من به شما توصیه میکنم از تروجان نویس هایی استفاده کنید که بشه ایکونشون رو عوض کرد تا طرف راحت گول بخوره! 
در ضمن بگم این تروجان ها از طرف انتی ویروس ها فایل های مخرب شناسایی میشن و به راحتی گرفته میشن و طرف میفهمه بهش تروجان دادید توصیه من اینه که از Sybers استفاده کنید.این نرم افزار ها باعث میشن که تروجان ها فایل های بی خطر شناخته بشن و انتی ویروس بهشون گیر نده که باز هم میگم تو سایت  زیاده!

لینک به ارسال