رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

Amirhossein

نا امن ترین سیستم عامل 2016 اندروید معرفی شد

پست های پیشنهاد شده

وب سایت کلیک: به تازگی گزارشی تحلیلی از آسیب پذیرترین سیستم عامل ها منتشر شده است که در آن اندروید به عنوان ناامن ترین سیستم عامل سال ۲۰۱۶ انتخاب شده است.

از کاربران گوشی های اندروید باشید یا اپل فرفی نمی کند؛ امنیت اطلاعات موضوعی است که برای همه کاربران اهمیت فوق العاده ای دارد. پس باید برایتان مهم باشد که سیستم عاملی که در حال استفاده از آن هستید چقدر آسیب پذیر است.

اخیرا سایت CVEDetails لیستی از آسیب پذیرترین سیستم عامل ها منتشر کرده است که در این لیست میزان آسیب پذیری دو سیستم عامل اندروید و گوشی های اپل مورد بررسی قرار گرفته است.

براساس آماری که سایت تحلیلی CVEDetails منتشر کرده است، سیستم عامل اندروید به عنوان ناامن ترین سیستم عامل سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

به اساس نتایج بررسی های این سایت، سیستم عامل اندروید با کشف ۵۲۳ مورد آسیب پذیری ناامن ترین سیستم عامل در سال ۲۰۱۶ است.

رقیب این سیستم عامل یعنی آی او اس، با ۱۶۱ مورد آسیب پذیری در رده ۱۵ قرار گرفت. این در حالی است که سال گذشته این آمار کاملا برعکس بود و سیستم عامل آی او اس در رده دوم و سیستم عامل اندروید در رده ۱۵ قرار داشت.

آسیب پذیری این سیستم عامل ها در رابطه با باگ ها و اشکال هایی است که در نرم افزار ها وجود دارد و هکرها می توانند با استفاده از این اختلال کاربران را مورد هدف قرار دهند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

• مطالب مشابه

• توسط  SoldierAnonymous
      دوستان این برنامه فقط طراحی رابط کاربری ( ui ) می باشد. و توسط فریم ورک گوگل فلاتر طراحی شده است ( در مورد این فریم ورک 
      برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
      بخوانید ) . سورس برنامه :
      دانلود برنامه :  لینک دانلود جدید بزودی پس از کمی ویرایش قرار میگیرد...
      تصاویری از برنامه :

• توسط  Victory
      سلام 
      چطور میتونم به گوشی نفوذ کنم و دسترسی بگیرم که بتونم پیام های واتس اپش یا ...، ببینم
      ممنون 
    • توسط  shadowcup
      سلام  دوستان یه مشکل در زمینه ی هک گوشی های اندرویدی با کالی لینوکس داشتم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      من از طریق متاسبلویت میتونم به گوشی نفوذ کنم ولی مشکل اینه که فقط دستگاه های داخل شبکه ی خودم قابل نفوذه
      یعنی فقط گوشی هایی که به وایفای خونه وصل هستن قابله هکه میخواستم بدونم دلیل این محدودیت چیه و چجوری میتونم رفع کنم ممنون
      کدی که وارد میکنم برای ساخت اینه

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
    • علیرضا مهمان
      توسط علیرضا مهمان
      سلام
      چجوری میتونم یه فایلو تو گوشیم مخفی کنم؟
      گوشیم اندرویده

• توسط  Moeein Seven
      ابتدا به قسمت تنظمیات گوشی یا Setting مراجعه کنید.  به پایین صفحه مراجعه و گزینه About Device یا About Phone را انتخاب کنید.  سپس در این بخش به دنبال گزینه System update بگردید و بر روی آن تپ کنید.  در مرحله برای جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید بعد با زدن دکمه Setting تیک گزینه Auto Update یا Auto-download over Wi-Fi را بر دارید.  یا گزینه auto-download system update تپ کنید و گزینه Do Not auto-download system update را انتخاب کنید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...