رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت هکرهای گرامی

.به دلیل ساخت اکانتهای متعدد فیسبوک ازم تأیید هویت میخواد.مدارک تأیید هویت فرستادم ولی چند ماه که خبری نیست.با هر شماره یا ایمیلی هم که اکانت جدید میسازم فیسبوک بازهم تأیید هویت میخواد

.ظاهرا کلا به آی پی سیستم من حساس شده 

(آیا راهی هست که بتونم فیسبوک به کمک شما دور بزنم؟مثلا با تغییر آی پی سیستم خودم.اگر تغییر آی پی بدم ممکن برای سیستمم مشکلی پیش بیاد؟(ابزار کار و درامد اگر مشکلی پیش بیاد تو دردسر میفتم

آیا ممکن از طریق آی پی مودم یا آی اس پی  درواقع شرکتی که ازش اینترنت میگیرمبتونه منو شناسایی کنه؟

خلاصه راهنمایی کنید که آیا اصلا میشه و اگر میشه چطوری تأیید هویت فیسبوک دور بزنم؟

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

در در 27 اردیبهشت 1399 در 21:54، LoverTrader گفته است :

با عرض سلام خدمت هکرهای گرامی

.به دلیل ساخت اکانتهای متعدد فیسبوک ازم تأیید هویت میخواد.مدارک تأیید هویت فرستادم ولی چند ماه که خبری نیست.با هر شماره یا ایمیلی هم که اکانت جدید میسازم فیسبوک بازهم تأیید هویت میخواد

.ظاهرا کلا به آی پی سیستم من حساس شده 

(آیا راهی هست که بتونم فیسبوک به کمک شما دور بزنم؟مثلا با تغییر آی پی سیستم خودم.اگر تغییر آی پی بدم ممکن برای سیستمم مشکلی پیش بیاد؟(ابزار کار و درامد اگر مشکلی پیش بیاد تو دردسر میفتم

آیا ممکن از طریق آی پی مودم یا آی اس پی  درواقع شرکتی که ازش اینترنت میگیرمبتونه منو شناسایی کنه؟

خلاصه راهنمایی کنید که آیا اصلا میشه و اگر میشه چطوری تأیید هویت فیسبوک دور بزنم؟

با سپاس

دوست عزیز

خب از یه سیستم دیگه استفاده کن مثلا موبایل

یا اینکه از اروری که فیسبوک برای اهراز هویت میده یه عکس بفرست تا بتونیم مشکلت رو حل کنیم

لینک به ارسال

دقیقا از موبایل استفاده کردم و یک اکانت جدید ساختم اما دوتا نکته داره از شماره خطی استفاده کردم که قبلا با این شماره خط توی سیستم اکانت ساختم یعنی همون سیستمی که فیسبوک مسدودش کرده و نکته دوم اینکه از اینترنت وای فای مودمی استفاده که از همین مودم هم برای اتصال اینترنت سیستم استفاده میکنم .تقریبا بعد 1 دقیقه فیسبوک دوباره منو مسدود کرد روی موبایل و فکر میکنم کلا وضعیت موبایل هم مثل سیستم شد

حالا دو حالت داره یا از شماره خط تونسته منو تشخیص بده یا از مودم ؟

سپاس گزارم

Opera Snapshot_2020-05-20_083809_www.facebook.com.png

ویرایش شده در توسط LoverTrader

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، LoverTrader گفته است :

دقیقا از موبایل استفاده کردم و یک اکانت جدید ساختم اما دوتا نکته داره از شماره خطی استفاده کردم که قبلا با این شماره خط توی سیستم اکانت ساختم یعنی همون سیستمی که فیسبوک مسدودش کرده و نکته دوم اینکه از اینترنت وای فای مودمی استفاده که از همین مودم هم برای اتصال اینترنت سیستم استفاده میکنم .تقریبا بعد 1 دقیقه فیسبوک دوباره منو مسدود کرد روی موبایل و فکر میکنم کلا وضعیت موبایل هم مثل سیستم شد

حالا دو حالت داره یا از شماره خط تونسته منو تشخیص بده یا از مودم ؟

سپاس گزارم

Opera Snapshot_2020-05-20_083809_www.facebook.com.png

معلومه که با یه شماره چند تا اکانت نمیشه ساخت

با یه شماره دیگه امتحان کن

و ربطی به مودم و... نداره چون از فیلتر شکن استفاده میکنی و با یه ایپی مشخص  وارد نمیشی

لینک به ارسال

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  petya
      با سلام در این تایپیک میخواهم با روش های مختلف مهندسی اجتماعی شمارا اشنا کنم .
      1- fake mail : خب شاید تعجب کنید که یک هکر میتواند به شما از طرف اینستاگرام ایمیل بدهد اما چطور ؟ خب وقتی یک هکر شما را تارگت خود قرار میدهد ابتدا از روش های مختلف میتواند اطلاعات شما را پیدا کند از جمله ( شماره تلفن و ایمیل) بعد پیدا کردن اطلاعات شما با ریموت شدن به ایمیل اینستاگرام به شما ایمیل داده و شمارا به صفحه جعلی کشانده و هک میکند میتوان یکی ازاین اسکریپت هارا از
      برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
        در خلاصه با راه اندازی این اسکریپت ها میتوانید از اینستاگرام یا از هرجایی حتی از fbi هم به تارگت ایمیل بدهید . 2- استفاده از کلمات صحیح : یکی از قوانین های مهندسی اجتماعی درست نویسی و کلمات صحیح است اگر شما به  جای" لطفا گزارش دهدید " بنویسید " گزارش بدید" تارگت 100% میفهمد که در پشت این ایمیل یک هکری نشته است .
      3- راه اندازی صفحات جعلی با دامنه های مشابه ان صفحه : شما میتوانید از دامنه های مشابه از سایت های استفاده نمایید مانند ایسنتاگرام میتوانید از www.instagram.tk یا www.instagram.cf استفاده کنید یا اصلا myinstagramreporet.org / .com  ... استفاده نمایید .
      4- قبل ازدادن لینک باید تارگت را مجبور کنید تا به لینک وارد شود : مثلا شما میخواهید اکانت اینستاگرام یک تارگت را هک کنید باید اکانتش را انقدر ریپورت کنید تا از اینستاگرام برایش اعلان بیایید و وقتی که شما لینک را بهش دادید فوری از ترس وارد لینک شود واقدام به لاگین شود .
      5- جعل هویت : بعد از اعمال کار ها حتما از پروکسی یا tor استفاده کنید تا هویت شما مشخص نشود .
      توجه : این مطلب صرفا جهت اموزش  و یادگیری بود و هرگونه استفاده نادرست برعهده خود شخص میباشد.
    • توسط  Moeein Seven
      هکرها با استفاده از ضعف موجود در فیسبوک، موفق شدند توکن های دسترسی ۵۰ میلیون کاربر را بدست آورند.
      امروز فیسبوک با انتشار پستی اعلام کرد که تیم امنیتی اش سه روز پیش حمله ای را کشف کرده است. جزییاتی در خصوص این آسیب پذیری منتشر نشده است اما به هکرها اجازه داده است تا وارد حسابهای کاربری قربانیان شوند.
      توکن های دسترسی کلیدهایی هستند که کاربر را در حالت لاگین نگه میدارند و آنها نیازی به وارد کردن مجدد پسورد ندارند.

در حال حاضر فیسبوک اکسس توکن نزدیک ۵۰ میلیون کاربر را ریست کرده و برای اطمینان این کار را برای ۴۰ میلیون اکانت دیگر نیز صورت داده است. این مشکل از آپشن View as ناشی شده و در حال حاضر توسط فیسبوک غیرفعال است.
    • توسط  Doctor Robot
      امروزه خیلی ها از شبکه های بزرگ اجتماعی همانند twitter و facebook و myspace استفاده میکنند و به دلیل گستردگی این شبکه ها یادگیری آنها بسیار جذاب میباشد خوب امروز میخوام ویژگی هایی از فیس بوک را برای شما شرح بدم که ممکنه از همه انها مطلع نباشید
    • توسط  kiarash98
      باسلام
      چجوری میتونم برای یه سایت گواهینامه ی SSL بگیرم؟
    • توسط  shahrzad
      برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کابری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید
       با عرض سلام و خسته نباشید
      ببخشید من تیک WPS مودمم رو غیر فعال کردم  اما باز هک میشه چه کاری باید انجام بدم؟
      ممنون میشم اگه زود جواب بدین
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...