رفتن به مطلب

iran rules jazbe modir
ADS mahak

epicaler

FAQ-Linux مشکل استفاده از اینترنت در بکگراند kali

پست های پیشنهاد شده

سلام

کالی64 بیت روی روی virtual box نصب کردم، بعد از استارت کردن و وارد شدن، شروع میکنه به دانلود یک سری داده. 

در حالت عادی متوجه این دانلود نمیشم چون پیام یا اعلانی مبنی بر دانلود نمیده. اما رو ویندوز میزبان یک برنامه du speed meter دارم که وضعیت دانلود و اپلود رو کنترل و کنتور میکنه.

با استارت کردن کالی و ورود بهش(نه قبل از اون) برنامه ماکزیمم سرعت دانلود رو نشون میده.

چطوری میشه فهمید چی در حال دانلوده و چطوری مشکلشو حل کنم؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• مطالب مشابه

• توسط  Moeein Seven
      قطعا تا به امروز شده که در عکس‌ها و تصاویری که هر روز مشاهده می‌کنید بخواهید فونتی که در آن تصویر یا نوشته استفاده شده است را شما نیز استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار Adobe Photoshop CC ابزار ناشناخته‌ای وجود دارد که می‌تواند فونت موجود در تصاویر را به راحتی تشخیص دهد. قابلیت تطابق فونت Match Font در نرم‌افزار فتوشاپ نسخه CC 2015 به بعد وجود دارد.
      فتوشاپ یک ابزار دقیق برای معرفی نزدیک‌ترین فونت یا شناسایی دقیق فونت‌های به‌کار رفته در تصاویر را دار می‌باشد. که می‌توانید به استفاده از مراحل زیر فونت مورد نظر خود را پیدا کنید.

تصویر را باز کنید و جعبه انتخابی به عنوان مثال مستطیلی را در اطراف متن مورد نظر برای تجزیه و تحلیل بکشید.
      Type> Match Font را انتخاب کنید. فتوشاپ لیستی از فونت‌های نصب شده در سیستم شما را که شبیه فونت در تصویر هستند، به شما نشان می‌دهد. پیشنهادات شامل فونت‌های Typekit می‌شوند.
      شما می‌توانید نمایش فونت موجود برای همگام‌سازی از Typekit را انتخاب کنید تا فقط فونت‌های موجود در رایانه خود را مشاهده کنید.
      از نتایج پیشنهاد شده، روی فونت نزدیک به فونت در تصویر کلیک کنید.
      در مرحله آخر فونت مورد نظر که شباهت بیشتری به فونت تصویر یا نوشته مورد نظر شما را دارد انتخاب کنید.

انتخاب دقیق شانس موفقیت شما را بهبود می‌بخشد. قبل از انتخاب محدوده فونت تصویر را درست کنید یا چشم‌انداز تصویر را اصلاح کنید. انتخاب را به صورت متن به متن نزدیک‌تر کنید. همچنین، انتخاب را به یک خط از متن محدود کنید تا به نتایج دقیق‌تر برسید.
      موفق باشید  
    • توسط  epicaler
      سلام و خسته نباشید
      رو به برنامه اضافه کردم، رم، سی پی یو و گرافیک مناسب باهاشو تنظیم کردم، موقع استارت کردن با این پیام مواجه میشم، و بعد چند ثانیه صفحه سیاه میشه و گیر میکنه virtualbox kali ready image یک 
      dev sdal : recovering journal
      dev sdal : clean, 393942/5111808 files, 2998960/20446976 blocks
      همچنین virtualization بایوس روی سیستم enabled هست.

چطور میتونم این مشکل رو حلش کنم؟

• توسط  Dark7
      سلام به همه ، خسته نباشید

اگر کسی میتونه راهنمایی کنه با سپاس
      دیتابیس روی سرور مجازی هک و حذف شده است
      سایت کامل روی هاست هست که برای ارتباط سایت با دیتابیس داخل سرور مجازی اتصالی بهش داده شده است

یک یوزر/پسورد ساخته شده در مای اسکیول داخل سرور مجازی و بعد تعریف شده در سایت که بتونه از هاست به دیتابیس و مای اسکیول ارتباط داشته باشه ودر فایروال فقط آی.پی هاست فعال شده که بتونه با اون پورت و اطلاعات اتصال داشته باشه , در لینوکس

چند وقت پیش سایت و دیتابیسی که داخل هاست بوده هیچ تغییر نکرده بود و فقط دیتابیس داخل سرور مجازی هک شده بود

دیتابیس حذف شده بود و یک تابه ساخته بود نوشته شده بود به این شرح
      table = database_hacked

داخلش هم زده بود
      eMail backupservice@mail2tor.com
      Bitcoin 3GBHuf2wgZKG2Gt63oVKhtYYwXA2P2sQ5
      Description Your Database is download and backed up on our secured servers. To recover your lost data: Send 0.6 BTC to our BitCoin Address and we will send you the backup

/

بوده شایدم نبود sql - injected من کلی گشتم و سوال هم کردم و مثل اینکه باگ 
      کاری کردم که اگر ' کاراکتر در اسم جستجو سایت زده شد دیگه ارور نده و برود روی صفحه 403 بلوک بیاد htaccess حالا داخل
      آیا این کار کافی است برای اصلاح باگ؟

و

فقط یک چیزی برام تعجب شده

وقتی من پورت مای اسکیول رو کامل در فایروال از دسترس خارج کردم
      مثلا
      sudo ufw deny 3306
      و
      فقط برای هاست فعال  بوده چطوری تونسته متصل شه به مای اسکیول؟!!!؟
      مثلا
      sudo ufw allow from 101.101.68.68 to any port 3306

میبینید که فقط برای آدرس مربوط دسترسی داده شده ! بعد چطوری تونسته کانکت شه و دیتابیس رو حذف کنه

• توسط  Mmdperi
      خسته نباشین تو ی بازی انلاین ک ایمیل میخواد و پسوورد یکی اومد و فقط با دونستن ادرس ایمیلم اکانتمو گرفت.یعنی ب ایمیلم دسترسی نداشت ک بازیابی کنه فقط ب ادرس ایمیل دسترسی داشت.میخواستم بدونم الان ک ایمیل اون اکانتمو طرف تغییر داده ممکنه بتونم ب اون اکانت دسترسی پیدا کنم؟و اینکه چطور میشه فیلد های ی صفحه رو هک کرد؟خیلی ممنون
    • توسط  nashenas223
      با سلام و خسته نباشید طی مشکلاتی که با فدورا داشتم تصمیم گرفتم به سمت اوبونتو بیام ولی آموزشی درست کنم که برای هر دو سیستم عامل به درد بخوره.
      برای شروع روی سیستم عامل خود اگه ویندوزی هستید(بدم میاد از ویندوز کارا) یا مک(بچه بازی ها چیه لینوکسی بشید) شبیه ساز نصب کنید.
      یکی از نسخه های لینوکس را دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من لینوکس مینت هست mint هست دانلود کنید و روی شبیه ساز خودتون نصب کنید در قسمت بعدی آموزش نصب رو مدیم.

آموزش های من جنبه ی طنز داره کسی به دل نگیره ببینید آخر تمرین بهتر یاد میگیرید تا کسی که جدی درس میده جدی جدی حوصلتونم سر میده ولی من شوخی شوخی لینوکستون میکنم و همه بهتون حسادت میکنن علت کارم به خاطر اینکه سیستم عامل هکر هارو نصب میکنید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• جدید...