رفتن به مطلبiran rules jazbe modir
ADS mahak

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که آموزش های بسیاری را دنبال کرده اید و نتوانستید اونطور که باید آموزش های دریافت شده را عملی کنید .

مثلا آموزش هایی که در سطح اینترنت برای زبان c++ هست به صورت کتابی گفته شده و درک کاربر از این ویدیوها بسیار سخت هست ، همینطور آموزش c++ با فریمورک قدرتمند QT به زبان فارسی وجود ندارد .

تیم ******* این افتخار را دارد تا با آموزش ویدیوئی زبان C++\QT در خدمت شما عزیزان باشد .

آموزش به صورت ویدیوئی خواهد بود ، سعی شده در طول دوره به صورت روان توضیح داده بشه و همینطور آموزش رو به صورت پروژه محور پیش خواهیم برد ، تنها درخواستی که از شما داریم حفظ کپی رایت و همینطور حوصله هست

دوره ها به محض آماده شدن در این صفحه قرار خواهد گرفت میتوانید دوره های آموزشی را از این صفحه دنبال کنید .

یا از  ******  بینینده باشید .

این پست با هر بار منتشر شدن آموزش بروز میباشد 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

telegram channel   jazbe modir

شروع دوره های 

قسمت اول 

صحبت های خودمانی قبل از شروع دوره های آموزشی

**************

با سلام خدمت کاربرای گرامی و امیدوارم هرجا که هستید موفق و پیروز باشید. با بررسی محتوایی و کیفیت مطالب فروش رفته در حوزه تعمیرات موبایل و با توجه به قیمت های نجومی ابزارهای تعمیراتی تصمیم گرفتیم استارت پروژه ی بزرگی رو بزنیم که برای اولین بار در ایران خواهد بود.

پروژه ی ما تحت عنوان آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس – کیوت هست که در اصل هدف ما زمینه سازی برای ساخت ابزار تعمیراتی است. دوره آموزشی ما در دو فصل خواهد بود که فصل اول آموزش کامل و جامع سی پلاس پلاس مدرن به اضافه آموزش کامل محیط توسعه کیوت خواهد بود. این فصل شما را برای فصل دوم آماده میکند. فصل دوم آموزشی مهم ترین بحث این دوره هست و در نظر داریم فصل دوم ساخت ابزار تعمیراتی رو به شما آموزش دهیم.

در پایان این دو فصل کاربرای عزیز قادر خواهند بود با توجه به دانش فصل اول و دوم شروع به ساخت تولز های شخصی کنند به نحوی که فرد دانش آموخته تولزهای ساده و پیچیده را ساخته یا توسعه دهد. پس اهداف ما از این دوره تقریبا گفته شد اما برای آشنایی بیشتر با این دوره ویدیو زیر را میتونید مشاهده کنید.

امیدواریم همیار و همراه ما باشید.

نمایشگر ویدیو


*******
**************

00:00

رایگان

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قسمت دوم

آشنایی با سی پلاس پلاس - کیوت و کاربرد آن

قسمت دوم – آشنایی با سی پلاس پلاس – QT و کاربردهای آن

در این قسمت ما با زبان سی پلاس پلاس و کاربردهای این زبان آشنا میشیم. در ادامه به نحوه ایجاد و نوع برنامه های سی پلاس پلاس اشاره کوچکی میکنیم و همچنین نحوه ساخت فایل exe را به صورت مختصر شرح خواهیم داد.

در انتهای این ویدیو با محیط توسعه کیوت آشنا میشیم و از کاربرد این محیط براتون توضیحاتی میدهیم تا برای برنامه نویسی یه درکی از نحوه کار داشته باشید.

*******
****************

رایگان

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قسمت سوم

نصب و راه اندازی کیوت - کامپایل و ساختار برنامه های cpp

**************

با سلام و عرض ادب خدمت کاربرای گرامی سایت GSM SOURCE و امیدوارم سالم و موفق باشید.

در این قسمت سوم که قرار بود پولی باشه باز تصمیم گرفتم رایگان عرضه کنم این قسمت رو و امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیره.

در این قسمت با نحوه ی نصب و راه اندازی نرم افزار Qt آشنا میشید. در ادامه نصب با محیط کلی Qt آشنا میشید و شناخت تکمیلی از آیتم های Qt خواهی داشت.

در اواسط آموزش با نحوه ی کامپایل دستی برنامه های CPP آشنا میشید و بدون نیاز به محیط توسعه میتوانید سورس های CPP را کامپایل (به exe تبدیل) کنید.

در انتهای آموزش شما با ساختار کلی برنامه های CPP آشنایی پیدا میکنید و درک کاملی از استثنا ها و قواعد کلی برنامه ها دست پیدا میکنید.

**********
******************

رایگان

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قسمت چهارم

شروع پروژه adb - کار با کلاس

**********

قسمت چهارم – شروع پروژه ADB ، آشنایی با کلاس

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان. در این قسمت آموزشی از دوره برنامه نویسی سی پلاس پلاس استارت پروژه adb رو زدیم.

در قالب همین پروژه آموزش رو از کل به جز قدم به قدم ادامه میدهیم و امیدواریم با این سبک آموزشی تمامی موارد آموزشی سی پلاس پلاس رو در کیوت و در قالب پروژه یاد بگیرید.

شما در این آموزش با نحوه ایجاد برنامه گرافیکی در کیوت ، تشریح ساختار برنامه در کیوت و مبحث کلاس آشنا میشید. در قسمت بعدی آموزش کامل کلاس و تشریح  اعضای کلاس را خدمت عزیزان ارائه خواهیم کرد.

لازم به ذکر است مطالب آموزشی به طور پیوسته با همدیگر در ارتباط هستند ، لذا عزیزانی که آموزش ها را به صورت مداوم تهیه نکنند موفق به یادگیری این دوره نخواهند بود. پس برای پروژ ه های بیشتر به جز adb لازم است این آموزش ها رو تهیه فرمایید.

قیمت آموزش ها با توجه به مطالب گفته شده در ویدیو و زمان آموزش در نظر گرفتیم. در این جهت ما  سعی میکنیم با توجه به مطالب در دوره اموزش ها مرتب و به درستی ارائه کرده و شما نیر با حمایت از ما در این راه یار و همراهمان باشید.

هر کاربری سوالی و مشکلی در مورد هر ویدیو داشته باشد میتواند در پست مربوطه نظر بدهد و ما در اسرع وقت پاسخگوی آن عزیز خواهیم بود.

***********

قسمت چهارم آموزش دوره برنامه نویسی سی پلاس پلاس – کیوت ، شروع پروژه adb – آشنایی با کلاس

 قسمت چهارم آموزش برنامه نویسی C++/Qt – 50,000 ریال

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این تاپیک به علت عدم رعابت قوانین قفل و به بایگانی منتقل می گردد.

ایجاد کننده تاپیک نیز اخطار دریافت کرده و محدودیتی برای ارسال در زمانی معین شامل حالشان خواهد بود.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×